Prúdová/kontaktná špička CuCrZr pre drôt s priemerom 1,0 mm pre zváracie MIG/MAG horáky.
| Obj. číslo | 5513002341 |
| Obj. číslo | 5513002341 |
Prúdová/kontaktná špička CuCrZr pre drôt s priemerom 1,0 mm pre zváracie MIG/MAG horáky.
Závit špičky je M8, priemer 10 mm, dĺžka 20/30mm.
Alternatíva: Binzel 140.0316.
| Typ horáka: | M501 |
| Priemer drôtu: | 1,0 mm |
| Priemer špičky: | 10 mm |
| Závit: | M8 |
| Materiál: | CuCrZr |
| Dĺžka špičky po závit: | 20 mm |
| Dĺžka celej špičky: | 30 mm |
| Kompatibilné horáky: | MB 401 D / MB 501 D / MOST M401 / MOST M501 / MOST M38 / Abimig 305 / Abimig 355 / Abimig 405 |
| Typ horáka: | M501 |
| Priemer drôtu: | 1,0 mm |
| Priemer špičky: | 10 mm |
| Závit: | M8 |
| Materiál: | CuCrZr |
| Dĺžka špičky po závit: | 20 mm |
| Dĺžka celej špičky: | 30 mm |
| Kompatibilné horáky: | MB 401 D / MB 501 D / MOST M401 / MOST M501 / MOST M38 / Abimig 305 / Abimig 355 / Abimig 405 |