Keramická podložka na hliníkovej páske na zváranie s trubičkovým drôtom alebo obalovanou elektródou slúži na vytvorenie koreňovej vrstvy zvaru. 24 seg x 25 mm, dĺžka 600 mm.
| Obj. číslo | 5049500500 |
| Obj. číslo | 5049500500 |
Keramická podložka na hliníkovej páske na zváranie s trubičkovým drôtom alebo obalovanou elektródou slúži na vytvorenie koreňovej vrstvy zvaru. 24 seg x 25 mm, dĺžka 600 mm.
| Dĺžka podložky: | 600 mm |
| Výška podložky: | 7,3 mm |
| Šírka segmentu: | 27 mm |
| Dĺžka segmentu: | 25 mm |
| Šírka drážky: | 13 mm |
| Šírka drážky vnútorná: | 11 mm |
| Hĺbka drážky: | 1,3 mm |
| Šírka hliníkovej pásky: | 85 mm |
| Balenie: | 60 ks |
| Dĺžka podložky: | 600 mm |
| Výška podložky: | 7,3 mm |
| Šírka segmentu: | 27 mm |
| Dĺžka segmentu: | 25 mm |
| Šírka drážky: | 13 mm |
| Šírka drážky vnútorná: | 11 mm |
| Hĺbka drážky: | 1,3 mm |
| Šírka hliníkovej pásky: | 85 mm |
| Balenie: | 60 ks |
Zváranie na keramických podložkách MOST