Vysoko odolný kábel na bubne pre použitie v interiéri aj exteriéri, v mraze aj daždi. Je vysoko odolný proti mechanickému zaťaženiu a olejom. Dĺžka 25 metrov, prierez 3 x 2,5 mm2, 4 zásuvky, istenie IP 44.
| Obj. číslo | 9991690 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 1.1.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 128,00 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 30%
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 9991690 |
| Splátky už od | |
Vysoko odolný kábel na bubne pre použitie v interiéri aj exteriéri, v mraze aj daždi. Je vysoko odolný proti mechanickému zaťaženiu a olejom. Dĺžka 25 metrov, prierez 3 x 2,5 mm2, 4 zásuvky, istenie IP 44.
| Prierez: | 3 x 2,5 mm2 |
| Dĺžka: | 25 m |
| Počet zásuviek: | 4 |
| Prúd: | 16 A |
| Izolácia: | guma/chloroprén |
| Trieda ochrany: | IP 44 |
| Typ kábla: | H07RN-F |
| Zaťaženie navinutý kábel: | 5,6 A max./1300 W |
| Zaťaženie rozvinutý kábel: | 16 A max./3680 W |
| Tepelná poistka: | áno |
| Rozmer: | 263,5 mm |
| Prierez: | 3 x 2,5 mm2 |
| Dĺžka: | 25 m |
| Počet zásuviek: | 4 |
| Prúd: | 16 A |
| Izolácia: | guma/chloroprén |
| Trieda ochrany: | IP 44 |
| Typ kábla: | H07RN-F |
| Zaťaženie navinutý kábel: | 5,6 A max./1300 W |
| Zaťaženie rozvinutý kábel: | 16 A max./3680 W |
| Tepelná poistka: | áno |
| Rozmer: | 263,5 mm |