Bubnový predlžovací kábel ANTI-TWIST BERG pre použitie v suchom aj vlhkom prostredí. Odoláva mechanickému zaťaženiu a striekajúcej vode, ochrana proti zamotaniu. Dĺžka 20 metrov, prierez 3 x 2,5 mm2, 4 zásuvky s uzemnením, istenie IP 44.
| Obj. číslo | B120000015 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | B120000015 |
| Splátky už od | |
Bubnový predlžovací kábel ANTI-TWIST BERG pre použitie v suchom aj vlhkom prostredí. Odoláva mechanickému zaťaženiu a striekajúcej vode, ochrana proti zamotaniu. Dĺžka 20 metrov, prierez 3 x 2,5 mm2, 4 zásuvky s uzemnením, istenie IP 44.
| Prierez: | 3 x 2,5 mm2 |
| Dĺžka: | 20 m (20 m) |
| Počet zásuviek: | 4 |
| Izolácia: | guma (EPR) (guma (EPR)) |
| Trieda ochrany: | IP 44 |
| Typ kábla: | H07RN (H07RN) |
| Tepelná poistka: | áno |
| Hmotnosť: | 4,3 kg (4,3) |
| Prierez: | 3 x 2,5 mm2 |
| Dĺžka: | 20 m (20 m) |
| Počet zásuviek: | 4 |
| Izolácia: | guma (EPR) (guma (EPR)) |
| Trieda ochrany: | IP 44 |
| Typ kábla: | H07RN (H07RN) |
| Tepelná poistka: | áno |
| Hmotnosť: | 4,3 kg (4,3) |