Kompaktný indukčný ohrev DHI-12 slúži na rýchly, účinný a bezpečný ohrev kovových častí (hrdzavé, zaskrutkované spoje, matice, časti karosérií a spojovacích hriadeľov osobných automobilov).
| Obj. číslo | 59K1270001 |
| Obj. číslo | 59K1270001 |
| Splátky už od | |
Kompaktný indukčný ohrev DHI-12 slúži na rýchly, účinný a bezpečný ohrev kovových častí (hrdzavé, zaskrutkované spoje, matice, časti karosérií a spojovacích hriadeľov osobných automobilov).
Indukcia výborne nahrádza ohrev autogénnym a propán-butánovým plameňom, je podstatne bezpečnejšia, navyše nepotrebujete plynové fľaše ani špeciálne školenia.
Balenie obsahuje:
| Typ ohrevu: | indukčný ohrev |
| Požiadavky na napojenie: | 1 x 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Spotreba: | 8 A |
| Výstupná frekvencia: | 40 – 60 kHz |
| Vstupný výkon (príkon): | 1,2 kW |
| Výstupný zdanlivý výkon: | 1,8 kVA |
| Krytie: | IP20 |
| Dĺžka sieťového kábla: | 2 m |
| Rozmery: | 375 × 65 × 85 mm |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Typ ohrevu: | indukčný ohrev |
| Požiadavky na napojenie: | 1 x 230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Spotreba: | 8 A |
| Výstupná frekvencia: | 40 – 60 kHz |
| Vstupný výkon (príkon): | 1,2 kW |
| Výstupný zdanlivý výkon: | 1,8 kVA |
| Krytie: | IP20 |
| Dĺžka sieťového kábla: | 2 m |
| Rozmery: | 375 × 65 × 85 mm |
| Hmotnosť: | 2 kg |