Prenosný dielenský indukčný ohrev so vstavaným vodným chladením indukčného horáka a výmennými nadstavcami indukčných cievok. Vysoký výkon, malé rozmery a nízka hmotnosť. Výborný ohrev pre autoservis, dielňu a údržbu.
| Obj. číslo | 07-003-01-DAW |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 07-003-01-DAW |
| Splátky už od | |
Prenosný dielenský indukčný ohrev so vstavaným vodným chladením indukčného horáka a výmennými nadstavcami indukčných cievok. Vysoký výkon, malé rozmery a nízka hmotnosť. Výborný ohrev pre autoservis, dielňu a údržbu.
| Typ ohrevu: | indukčný ohrev |
| Požiadavky na napojenie: | 230 V (180 – 265) |
| Frekvencia: | 50/60 Hz |
| Spotreba: | 16 A |
| Pracovná frekvencia: | 18 – 60 kHz |
| Regulácia poľa (CF mode): | 10 – 100 % z Pmax, spojito |
| Vstupný výkon (príkon): | 3,7 kW |
| Výstupný indukčný výkon: | 4000 VA |
| Účinník pre 100 % výkonu: | 1 |
| Krytie: | IP22 |
| Dĺžka indukčného horáka: | 2 m |
| Objem nádrže chladiacej kvapaliny: | 2,5 l |
| Rozmery: | 440 × 200 × 240 mm |
| Hmotnosť: | 13,5 kg |
| Typ ohrevu: | indukčný ohrev |
| Požiadavky na napojenie: | 230 V (180 – 265) |
| Frekvencia: | 50/60 Hz |
| Spotreba: | 16 A |
| Pracovná frekvencia: | 18 – 60 kHz |
| Regulácia poľa (CF mode): | 10 – 100 % z Pmax, spojito |
| Vstupný výkon (príkon): | 3,7 kW |
| Výstupný indukčný výkon: | 4000 VA |
| Účinník pre 100 % výkonu: | 1 |
| Krytie: | IP22 |
| Dĺžka indukčného horáka: | 2 m |
| Objem nádrže chladiacej kvapaliny: | 2,5 l |
| Rozmery: | 440 × 200 × 240 mm |
| Hmotnosť: | 13,5 kg |
Uvoľnenie zadretých matíc auta s indukčným ohrevom DHI-44E LKW