Mobilný indukčný ohrev pre ťažký priemysel DHI-120C HD na ohrev feromagnetických a vodivých materiálov. Chladenie kvapalinou, vysoký výkon 10 kW/12 kVA. Ohrev pred kalením, zváraním, ohýbaním, kovaním, spájkovanie, rovnanie.
| Obj. číslo | 09-007-01-DAW |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 09-007-01-DAW |
| Splátky už od | |
Mobilný indukčný ohrev pre ťažký priemysel DHI-120C HD na ohrev feromagnetických a vodivých materiálov. Chladenie kvapalinou, vysoký výkon 10 kW/12 kVA. Ohrev pred kalením, zváraním, ohýbaním, kovaním, spájkovanie, rovnanie.
Indukčný ohrev DHI-120C HD je určený na používanie kruhových cievok, ale je možné použiť aj fokusačné cievky.
| Typ ohrevu: | indukčný ohrev |
| Požiadavky na napojenie: | 3 x 400 ±15 % V |
| Frekvencia: | 50/60 Hz |
| Spotreba: | 3 × 16 A |
| Pracovná frekvencia: | 18 – 45 kHz |
| Vstupný výkon (príkon): | 10 kW |
| Výstupný zdanlivý výkon: | 12 kVA |
| Napätie ohrievacieho induktora: | < 33 VRMS |
| Krytie: | IP21 |
| Objem nádrže chladiacej kvapaliny: | 10 l |
| Hmotnosť: | 68 kg |
| Typ ohrevu: | indukčný ohrev |
| Požiadavky na napojenie: | 3 x 400 ±15 % V |
| Frekvencia: | 50/60 Hz |
| Spotreba: | 3 × 16 A |
| Pracovná frekvencia: | 18 – 45 kHz |
| Vstupný výkon (príkon): | 10 kW |
| Výstupný zdanlivý výkon: | 12 kVA |
| Napätie ohrievacieho induktora: | < 33 VRMS |
| Krytie: | IP21 |
| Objem nádrže chladiacej kvapaliny: | 10 l |
| Hmotnosť: | 68 kg |
Ohrev oceľovej kruhovej tyče ø 85 mm indukčným ohrevom DHI-120C HD DAWELL