Zúžená hubica pre MIG/MAG horák arc M1..
| Obj. číslo | AM1TN |
| Obj. číslo | AM1TN |
Zúžená hubica pre MIG/MAG horák arc M1..
Otvor ø 10,6 mm, priemer na strane nasadenia 18 mm, dĺžka 50 mm, závit M11x1,5.
| Typ horáka: | ARC M1 |
| Spôsob nasadenia: | skrutkovaním |
| Závit: | M11x1,5 |
| Priemer ústia hubice: | 10,6 mm |
| Vonkajší priemer (strana nasadenia hubice): | 18 mm |
| Dĺžka hubice: | 50 mm |
| Typ hubice: | kónická |
| Kompatibilný horák: | ARC M1 |
| Typ horáka: | ARC M1 |
| Spôsob nasadenia: | skrutkovaním |
| Závit: | M11x1,5 |
| Priemer ústia hubice: | 10,6 mm |
| Vonkajší priemer (strana nasadenia hubice): | 18 mm |
| Dĺžka hubice: | 50 mm |
| Typ hubice: | kónická |
| Kompatibilný horák: | ARC M1 |