Plynom chladený horák na zváranie CO2 - MIG/MAG pri max. prúde 250 A (CO2) a 220 A (zmesný plyn), zaťažovateľ 60 % pracovného cyklu. Použitie zváracieho drôtu s priemerom 0,8 - 1,2 mm. Dĺžka horáka 4 metre.
| Obj. číslo | SGB24-4 |
| Obj. číslo | SGB24-4 |
| Splátky už od | |
Plynom chladený horák na zváranie CO2 - MIG/MAG pri max. prúde 250 A (CO2) a 220 A (zmesný plyn), zaťažovateľ 60 % pracovného cyklu. Použitie zváracieho drôtu s priemerom 0,8 - 1,2 mm. Dĺžka horáka 4 metre.
Horák má ergonomickú rukoväť ERGO a patentovaný ONE + PLUS systém pre jednoduchú výmenu ovládacích tlačidiel.
Náhradné diely a rozsyp pre tento typ horáka:

| Č. | Názov | Kód výrobcu |
| 1 | Trubka horáka | PG2401 |
| 2 | Medzikus | PG1515 |
| 3 | Kábel - terminal | PB1521 |
| 4 | Kábel - krytka konektoru | PB1521-C |
| 5 | Ochrana kábla | PG8015 |
| 6 | Kábel koaxiálny x 3 m Kábel koaxiálny x 4 m Kábel koaxiálny x 5 m | PS2403-30 PS2403-40 PS2403-50 |
| 7 | Rukoväť ERGO | SGB2514 |
| 8 | Tlačidlo štandard | DGB2516 |
| 9 | Tlačidlo predĺžené | DGB2516L |
| 10 | Hák závesný | PB2517 |
| 11 | Chránič kábla | PC2841 |
| 12 | Poistná matica | PB1505 |
| 13 | Kábel - terminal Male | PB1522 |
| 14 | Skrutka krytu | SCSP1-1 |
| 15 | Kryt C/W | SC2578/S |
| 16 | Skrutka | PBL1541 |
| 17 | Matica | PC1519/S |
| 18 | Konektor Female | PB1523 |
| 19 | Zástrčka centrálna | PC1528 |
| 20 | O-krúžok | PB1524 |
| 21 | Matica bowdenu | PB1525 |
Podrobnejšie informácie o náhradných dieloch a ich kódoch nájdete v katalógovom liste horáku.
| Použitie horáka: | MIG/MAG |
| Chladenie: | plynom (vzduchom) |
| Telo (krk) horáka: | pevné |
| Držadlo (rukoväť): | Suregrip Ergo |
| Zaťažovateľ 60 % pracovného cyklu: | 250 A - CO2; 220 A - MIX M21 |
| Priemer drôtu: | 0,8 – 1,2 mm |
| Dĺžka horáka: | 4 m |
| Pre invertor/stroj: | aXe 250 SMART GAS / aXe 320 SMART GAS / aXe 250 MOBIL GAS / aXe 320 MOBIL GAS |
| Použitie horáka: | MIG/MAG |
| Chladenie: | plynom (vzduchom) |
| Telo (krk) horáka: | pevné |
| Držadlo (rukoväť): | Suregrip Ergo |
| Zaťažovateľ 60 % pracovného cyklu: | 250 A - CO2; 220 A - MIX M21 |
| Priemer drôtu: | 0,8 – 1,2 mm |
| Dĺžka horáka: | 4 m |
| Pre invertor/stroj: | aXe 250 SMART GAS / aXe 320 SMART GAS / aXe 250 MOBIL GAS / aXe 320 MOBIL GAS |