Kvapalinou chladený zvárací horák MOST na zváranie TIG pri max. prúde 160 A AC/225 A DC, zaťažovateľ 100 %. S horákom je možné použiť volfrámovú elektródu s priemerom 1,0 – 3,2 mm. Štandardná hlava (krk) horáka UM9-90. Dĺžka 8 metrov.
| Obj. číslo | 5601086024 |
| Obj. číslo | 5601086024 |
| Splátky už od | |
Kvapalinou chladený zvárací horák MOST na zváranie TIG pri max. prúde 160 A AC/225 A DC, zaťažovateľ 100 %. S horákom je možné použiť volfrámovú elektródu s priemerom 1,0 – 3,2 mm. Štandardná hlava (krk) horáka UM9-90. Dĺžka 8 metrov.
Horák TIG T250 SGRIP je pripravený na použitie pre zváračku PONTIG 315 AC/DC MOST.
Prietok plynu je 5 – 12 l/min.
Náhradné diely a rozsyp pre tento typ horáka:

| Č. | Názov | Kód produktu |
| 1 | Krk horáka T250 MOST | 56 13 003515 |
| 2 | Krk horáka T125/250 malý (UM9-90) | 56 13 003525 |
| 2.1 | Krk horáka T125/250 veľký (UM17-90) | 56 13 003526 |
| 3 | Tlačidlo ON/OFF | 56 13 200100 |
| 4 | Rukoväť malá TSGRIP | 56 13 200221 |
| 5 | Kryt elektródy dlhý SR-9/20 | 56 13 003170 |
| 5.1 | Kryt elektródy stredný SR-9/20 | 56 13 003250 |
| 5.2 | Kryt elektródy krátky SR-9/20 | 51 13 003280 |
| 6 | Kryt elektródy dlhý T-17/18/26 | 56 13 003181 |
| 6.1 | Kryt elektródy stredný T-17/18/26 | 56 13 003251 |
| 6.2 | Kryt elektródy krátky T-17/18/26 | 56 13 003270 |
| 7 | Ochrana kábla (m) | 56 13 015289 |
| 7.1 | Ochrana kábla 8 m | 56 13 200198 |
| 8 | Prúdový kábel T-9/18/26 8 m | 56 13 200218 |
| 9.1 | T250 prúdový - vodný kábel 8 m | 56 13 200209 |
| 10 | Plynová hadica 8 m | 56 13 200188 |
| 11 | Vodná hadica modrá 8 m | 56 13 200191 |
| 12 | Zostava zástrčky T250 | 56 13 200273 |
| 13 | Kĺb TIG | 56 13 200266 |
| 14 | Pružina T125/250 | 56 13 200187 |
| 15 | Spevnenie kábla | 56 13 200265 |
Podrobnejšie informácie o náhradných dieloch a ich kódoch nájdete v katalógovom liste horáka.
| Použitie horáka: | TIG |
| Chladenie: | kvapalinou (vodné) |
| Označenie horáka (typ): | T125/T250 |
| Telo (krk) horáka: | otočné |
| Držadlo (rukoväť): | SGRIP |
| Zaťažovateľ 100 % pracovného cyklu: | 160 A AC/225 A DC |
| Priemer volfrámovej elektródy: | 1,0 – 3,2 mm |
| Prietok plynu: | 5 – 12 l/min |
| Ovládanie horáka: | klasické tlačidlo |
| Dĺžka horáka: | 8 m |
| Pre invertor/stroj: | PONTIG 315 AC/DC MOST |
| Použitie horáka: | TIG |
| Chladenie: | kvapalinou (vodné) |
| Označenie horáka (typ): | T125/T250 |
| Telo (krk) horáka: | otočné |
| Držadlo (rukoväť): | SGRIP |
| Zaťažovateľ 100 % pracovného cyklu: | 160 A AC/225 A DC |
| Priemer volfrámovej elektródy: | 1,0 – 3,2 mm |
| Prietok plynu: | 5 – 12 l/min |
| Ovládanie horáka: | klasické tlačidlo |
| Dĺžka horáka: | 8 m |
| Pre invertor/stroj: | PONTIG 315 AC/DC MOST |