Kvapalinou chladený zvárací horák MOST na zváranie TIG pri max. prúde 160 A AC/225 A DC, zaťažovateľ 100 %. S horákom je možné použiť volfrámovú elektródu s priemerom 1,0 – 3,2 mm. Bez ovládacích koncoviek. Rýchlospojka 35–50. Dĺžka 8 metrov.
| Obj. číslo | 5601062008 |
| Obj. číslo | 5601062008 |
| Splátky už od | |
Kvapalinou chladený zvárací horák MOST na zváranie TIG pri max. prúde 160 A AC/225 A DC, zaťažovateľ 100 %. S horákom je možné použiť volfrámovú elektródu s priemerom 1,0 – 3,2 mm. Bez ovládacích koncoviek. Rýchlospojka 35–50. Dĺžka 8 metrov.
Prietok plynu je 5 – 12 l/min.
Náhradné diely a rozsyp pre tento typ horáka:

| Č. | Názov |
| 1 | Krk horáka SR-20W MOST Krk horáka SR-20F MOST |
| 2 | Spínač. ON/OFF |
| 3 | Rukoväť TSGRIP |
| 4 | Izolátor SR-9/20 |
| 5 | Kryt elektródy dlhý SR-9/20 |
| 5.1. | Kryt elektródy stredný SR-9/20 |
| 5.2 | Kryt elektródy krátky SR-9/20 |
| 6 | Ochrana vedenia 4 m/8 m/12 m |
| 7 | Klieština 1,0 SR-9/20 Klieština 1,6 SR-9/20 Klieština 2,0 SR-9/20 Klieština 2,4 SR-9/20 Klieština 3,2 SR-9/20 |
| 8 | Držiak klieštiny TIG 1,0 SR-9/20 Držiak klieštiny TIG 1,6 SR-9/20 Držiak klieštiny TIG 2,0 SR-9/20 Držiak klieštiny TIG 2,4 SR-9/20 Držiak klieštiny TIG 3,2 SR-9/20 |
| 8.1 | Držiak klieštiny so sitkom 1,0 SR-9/20 Držiak klieštiny so sitkom 1,6 SR-9/20 Držiak klieštiny so sitkom 2,4 SR-9/20 Držiak klieštiny so sitkom 3,2 SR-9/20 |
| 9 | Keramická hubica 6,5x30 #4 Keramická hubica 8,0x30 #5 Keramická hubica 9,5x30 #6 Keramická hubica 11,0x30 #7 Keramická hubica 12,5x30 #8 Keramická hubica 16,0x30#10 |
| 9.1 | Keramická hubica 6,5x25,5 #4 Keramická hubica 8x25,5 #6 Keramická hubica 9,5x25,5 #7 Keramická hubica 11x25,5 #8 |
| 9.2 | Keramická hubica 6,5x63 #4 Keramická hubica 8x63 #5 |
| 9.3 | Keramická hubica 6,5x48 #4 Keramická hubica 8x48 #5 Keramická hubica 9,5x48 #6 |
| 10 | Vodič ovládania 4 m/8 m/12 m |
| 11 | Kábel prúdový - vodný 20W SGRIP 4 m/8 m/12 m |
| 12 | Plynová hadica 4 m/8 m/12 m |
| 13 | Modrá vodná hadica 4 m/8 m/12 m |
| 14 | Rýchlospojka TIG 20/18W |
| 15 | Červená vodná hadica |
| 16 | Ochranný kĺb |
| 17 | Spevnenie kábla |
| 18 | Kryt eurokoncovky |
| 19 | Kĺb TIG |
Podrobnejšie informácie o náhradných dieloch a ich kódoch nájdete v katalógovom liste horáka.
| Použitie horáka: | TIG |
| Chladenie: | kvapalinou (vodné) |
| Označenie horáka (typ): | 9/20 (malý horák) |
| Telo (krk) horáka: | pevné |
| Držadlo (rukoväť): | SGRIP |
| Zaťažovateľ 100 % pracovného cyklu: | 160 A AC/225 A DC |
| Priemer volfrámovej elektródy: | 1,0 – 3,2 mm |
| Prietok plynu: | 5 – 12 l/min |
| Konektor (rýchlospojky): | 35–50 |
| Koncovka horáka: | bez riadiaceho konektora ku zváračke |
| Ovládanie horáka: | klasické tlačidlo |
| Dĺžka horáka: | 8 m |
| Použitie horáka: | TIG |
| Chladenie: | kvapalinou (vodné) |
| Označenie horáka (typ): | 9/20 (malý horák) |
| Telo (krk) horáka: | pevné |
| Držadlo (rukoväť): | SGRIP |
| Zaťažovateľ 100 % pracovného cyklu: | 160 A AC/225 A DC |
| Priemer volfrámovej elektródy: | 1,0 – 3,2 mm |
| Prietok plynu: | 5 – 12 l/min |
| Konektor (rýchlospojky): | 35–50 |
| Koncovka horáka: | bez riadiaceho konektora ku zváračke |
| Ovládanie horáka: | klasické tlačidlo |
| Dĺžka horáka: | 8 m |