Vodou chladený horák MW 5500 Powermaster na zváranie CO2 - MIG/MAG pri max. prúde 500 A (CO2) a 450 A (zmesný plyn M21), zaťažovateľ pri 100 % pracovného cyklu. S horákom je možné použiť zvárací drôt s priemerom 1,0 – 1,6 mm. Dĺžka horáka 5 metrov.
| Obj. číslo | 503.5501.5 |
| Obj. číslo | 503.5501.5 |
| Splátky už od | |
Vodou chladený horák MW 5500 Powermaster na zváranie CO2 - MIG/MAG pri max. prúde 500 A (CO2) a 450 A (zmesný plyn M21), zaťažovateľ pri 100 % pracovného cyklu. S horákom je možné použiť zvárací drôt s priemerom 1,0 – 1,6 mm. Dĺžka horáka 5 metrov.
Podrobnejšie informácie nájdete v technickom liste horáka.
| Použitie horáka: | MIG/MAG |
| Chladenie: | kvapalinou (vodné) |
| Držadlo (rukoväť): | veľkosť 2 |
| Zaťažovateľ 100 % pracovného cyklu: | 500 A CO2; 450 A MIX M21 |
| Priemer drôtu: | 1,0 – 1,6 mm |
| Koncovka horáka: | EURO koncovka |
| Ovládanie horáka: | Powermaster - s digitálnym displejom |
| Dĺžka horáka: | 5 m |
| Použitie horáka: | MIG/MAG |
| Chladenie: | kvapalinou (vodné) |
| Držadlo (rukoväť): | veľkosť 2 |
| Zaťažovateľ 100 % pracovného cyklu: | 500 A CO2; 450 A MIX M21 |
| Priemer drôtu: | 1,0 – 1,6 mm |
| Koncovka horáka: | EURO koncovka |
| Ovládanie horáka: | Powermaster - s digitálnym displejom |
| Dĺžka horáka: | 5 m |