Kvapalinou chladený horák DIGIMIG 240W na zváranie CO2 - MIG/MAG pri max. prúde 300 A (CO2) a 270 A (zmesný plyn), zaťažovateľ 100 %. S horákom je možné použiť zvárací drôt s priemerom 0,8 – 1,2 mm. Dĺžka horáka je 4 metre.
| Obj. číslo | DMB24W-4 |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | DMB24W-4 |
| Splátky už od | |
Kvapalinou chladený horák DIGIMIG 240W na zváranie CO2 - MIG/MAG pri max. prúde 300 A (CO2) a 270 A (zmesný plyn), zaťažovateľ 100 %. S horákom je možné použiť zvárací drôt s priemerom 0,8 – 1,2 mm. Dĺžka horáka je 4 metre.
Náhradné diely a rozsyp pre tento typ horáka:

| Č. | Názov | Kód výrobcu |
| 1 | Trubka horáka | PG2409 |
| 2 | Svorka 8,7 mm | PB5041 |
| 3 | Vodič bowdenu 3 m Vodič bowdenu 4 m Vodič bowdenu 5 m | PS5008-30 PS5008-40 PS5008-50 |
| 4 | Plynová hadica 3 m Plynová hadica 4 m Plynová hadica 5 m | PS5013-30 PS5013-40 PS5013-50 |
| 5 | Vodná hadica 3 m Vodná hadica 4 m Vodná hadica 5 m | PS5012-30 PS5012-40 PS5012-50 |
| 6 | Prúdový kábel 3 m Prúdový kábel 4 m Prúdový kábel 5 m | PS5015-30 PS5015-40 PS5015-50 |
| 7 | Vodič 3 m Vodič 4 m Vodič 5 m | PS5010-30 PS5010-40 PS5010-50 |
| 8 | Ochrana káblov | PG3208 |
| 9 | Kábel koaxiálny x 3 m Kábel koaxiálny x 4 m Kábel koaxiálny x 5 m | PS4006-30 PS4006-40 PS4006-50 |
| 10 | Rukoväť | PDM2514/KJ |
| 11 | Tlačidlo štandard | PDM2516 |
| 12 | Tlačidlo predĺžené | PDM2516L |
| 13 | Hák závesný | PB2517 |
| 14 | Puzdro | PC8027 |
| 15 | Chránič káblov | PT8028 |
| 16 | Svorka | PT8009 |
| 17 | Upínací diel | PT8010 |
| 18 | Kryt | PT5022 |
| 19 | Priechodka pre hadičky | PSLH1820-S |
| 20 | Rýchlospojka hadice | PB5023 |
| 21 | Uzáver hadice modrý | PBD-80310 |
| 22 | Uzáver hadice červený | PBD-80320 |
| 23 | Vodná hadica | PS5017 |
| 24 | Skrutka | PB1526 |
| 25 | Matica | PB1519/S |
| 26 | Kábel - terminal Male | PB1522 |
| 27 | Konektor Female | PB1523 |
| 28 | Svorka 9,5 mm | PB5024 |
| 29 | Zástrčka centrálna | PB5098 |
| 30 | „O" krúžok | PB1524 |
| 31 | Matica bowdenu | PB1525 |
Podrobnejšie informácie o náhradných dieloch a ich kódoch nájdete v katalógovom liste horáka.
| Použitie horáka: | MIG/MAG |
| Chladenie: | kvapalinou (vodné) |
| Označenie horáka (typ): | M240 |
| Zaťažovateľ 100 % pracovného cyklu: | 300 A CO2; 270 A zmesný plyn |
| Priemer drôtu: | 0,8 – 1,2 mm |
| Min. prietok chladiacej kvapaliny: | 1,2 l/min |
| Min. vstupný tlak chladiacej kvapaliny: | 2,0 bar |
| Min. požadovaný výkon chladenia: | 900 W |
| Max. vstupný tlak chladiacej kapaliny: | 5,0 bar |
| Max. vstupná teplota chladiacej kvapaliny: | 50 °C |
| Dĺžka horáka: | 4 m |
| Použitie horáka: | MIG/MAG |
| Chladenie: | kvapalinou (vodné) |
| Označenie horáka (typ): | M240 |
| Zaťažovateľ 100 % pracovného cyklu: | 300 A CO2; 270 A zmesný plyn |
| Priemer drôtu: | 0,8 – 1,2 mm |
| Min. prietok chladiacej kvapaliny: | 1,2 l/min |
| Min. vstupný tlak chladiacej kvapaliny: | 2,0 bar |
| Min. požadovaný výkon chladenia: | 900 W |
| Max. vstupný tlak chladiacej kapaliny: | 5,0 bar |
| Max. vstupná teplota chladiacej kvapaliny: | 50 °C |
| Dĺžka horáka: | 4 m |