Flexibilná modrá gumová hadica na prepravu kyslíka pri kyslíkovom rezaní, zváraní a príbuzných procesoch.
| Obj. číslo | 272321006040 |
| Obj. číslo | 272321006040 |
Flexibilná modrá gumová hadica na prepravu kyslíka pri kyslíkovom rezaní, zváraní a príbuzných procesoch.
Hadicu nepoužívajte na LPG (propán bután), MSP a CNG (stlačený zemný plyn - metán).
Cena je uvedená za 1 meter - dodáva sa v metroch, podľa požiadavky zákazníka.
| Plyn: | kyslík (Oxygen) |
| Vnútorný priemer: | 6,3 mm |
| Vonkajší priemer: | 13,3 mm |
| Hrúbka steny: | 3,5 mm |
| Dĺžka: | 1 m (cena za MJ 1 meter) |
| Farba: | modrá |
| Max. prevádzkový tlak: | 20 bar |
| Pretlak (deštrukčný tlak): | 60 bar |
| Max. rozsah prevádzkovej teploty: | -20/+60 °C |
| Štruktúra vnútornej steny: | syntetický kaučuk odolný voči zváracím plynom |
| Štruktúra vonkajšieho obalu: | modrá syntetická guma odolná voči oderu a poveternostným vplyvom |
| Výstuž: | vysokopevná syntetická textília |
| Norma: | ISO 3821:2008 |
| Bezpečnostný faktor: | 3 : 1 |
| Plyn: | kyslík (Oxygen) |
| Vnútorný priemer: | 6,3 mm |
| Vonkajší priemer: | 13,3 mm |
| Hrúbka steny: | 3,5 mm |
| Dĺžka: | 1 m (cena za MJ 1 meter) |
| Farba: | modrá |
| Max. prevádzkový tlak: | 20 bar |
| Pretlak (deštrukčný tlak): | 60 bar |
| Max. rozsah prevádzkovej teploty: | -20/+60 °C |
| Štruktúra vnútornej steny: | syntetický kaučuk odolný voči zváracím plynom |
| Štruktúra vonkajšieho obalu: | modrá syntetická guma odolná voči oderu a poveternostným vplyvom |
| Výstuž: | vysokopevná syntetická textília |
| Norma: | ISO 3821:2008 |
| Bezpečnostný faktor: | 3 : 1 |