Hadica GOX pre prepravu kyslíka, pre zváranie, rezanie, oblúkové zváranie ochranným plynom, modrá.
| Obj. číslo | 5000015678 |
| Obj. číslo | 5000015678 |
Hadica GOX pre prepravu kyslíka, pre zváranie, rezanie, oblúkové zváranie ochranným plynom, modrá.
Uvedená cena je za 1 meter - hadica sa dodáva v metroch, podľa požiadavky zákazníka.
Balenie: 20 metrov.
| Plyn: | kyslík (Oxygen) |
| Vnútorný priemer: | 3,2 mm |
| Hrúbka steny: | 1,9 mm |
| Farba: | modrá |
| Polomer ohybu: | 50 mm |
| Max. prevádzkový tlak: | 20 bar |
| Pretlak (deštrukčný tlak): | 60 bar |
| Max. rozsah prevádzkovej teploty: | 90 °C |
| Prevádzkový tlak: | do 20 bar |
| Teplotná odolnosť: | do +90 °C |
| Štruktúra vnútornej steny: | čierna bezšvová difúzne odolná PA vnútorná vrstva |
| Štruktúra vonkajšieho obalu: | modrá hladká vonkajšia vrstva CSM/BR, odolná proti oderu, ozónu, poveternostným vplyvom a UV žiareniu |
| Norma: | DIN EN ISO 3821 |
| Plyn: | kyslík (Oxygen) |
| Vnútorný priemer: | 3,2 mm |
| Hrúbka steny: | 1,9 mm |
| Farba: | modrá |
| Polomer ohybu: | 50 mm |
| Max. prevádzkový tlak: | 20 bar |
| Pretlak (deštrukčný tlak): | 60 bar |
| Max. rozsah prevádzkovej teploty: | 90 °C |
| Prevádzkový tlak: | do 20 bar |
| Teplotná odolnosť: | do +90 °C |
| Štruktúra vnútornej steny: | čierna bezšvová difúzne odolná PA vnútorná vrstva |
| Štruktúra vonkajšieho obalu: | modrá hladká vonkajšia vrstva CSM/BR, odolná proti oderu, ozónu, poveternostným vplyvom a UV žiareniu |
| Norma: | DIN EN ISO 3821 |