Flexibilná modrá hadica na prepravu kyslíka pri oblúkovom zváraní v ochrannej atmosfére a rezaní.
| Obj. číslo | 684021035 |
| Obj. číslo | 684021035 |
Flexibilná modrá hadica na prepravu kyslíka pri oblúkovom zváraní v ochrannej atmosfére a rezaní.
Hadicu nepoužívajte na LPG (propán bután) a CNG (stlačený zemný plyn - metán).
Cena je uvedená za 1 meter - dodáva sa v metroch, podľa požiadavky zákazníka.
| Plyn: | kyslík (Oxygen) |
| Vnútorný priemer: | 10 mm |
| Vonkajší priemer: | 17 mm |
| Hrúbka steny: | 3,5 mm |
| Farba: | modrá |
| Polomer ohybu: | 50 mm |
| Max. prevádzkový tlak: | 20 bar |
| Pretlak (deštrukčný tlak): | 60 bar |
| Max. rozsah prevádzkovej teploty: | -30/+70 °C |
| Štruktúra vnútornej steny: | guma SBR/NR čierna hladká |
| Štruktúra vonkajšieho obalu: | guma SBR/NR modrá ryhovaná |
| Výstuž: | textilný výplet |
| Norma: | ISO 3821:2008 |
| Bezpečnostný faktor: | 3 : 1 |
| Plyn: | kyslík (Oxygen) |
| Vnútorný priemer: | 10 mm |
| Vonkajší priemer: | 17 mm |
| Hrúbka steny: | 3,5 mm |
| Farba: | modrá |
| Polomer ohybu: | 50 mm |
| Max. prevádzkový tlak: | 20 bar |
| Pretlak (deštrukčný tlak): | 60 bar |
| Max. rozsah prevádzkovej teploty: | -30/+70 °C |
| Štruktúra vnútornej steny: | guma SBR/NR čierna hladká |
| Štruktúra vonkajšieho obalu: | guma SBR/NR modrá ryhovaná |
| Výstuž: | textilný výplet |
| Norma: | ISO 3821:2008 |
| Bezpečnostný faktor: | 3 : 1 |