Ohybná dvojitá spojená hadica pre autogénne zváranie a rezanie (plameňom) na kyslík (GOX) a acetylén (GAC). Nie je vhodná pre LPG, MPS a CNG.
| Obj. číslo | 272333086010 |
| Obj. číslo | 272333086010 |
Ohybná dvojitá spojená hadica pre autogénne zváranie a rezanie (plameňom) na kyslík (GOX) a acetylén (GAC). Nie je vhodná pre LPG, MPS a CNG.
| Plyn: | kyslík (Oxygen) / acetylén |
| Vnútorný priemer: | kyslík: 6,3 mm; acetylén: 8,0 mm |
| Vonkajší priemer: | kyslík: 13,3 mm; acetylén: 15,0 mm |
| Dĺžka: | 1 m (cena za MJ 1 meter) |
| Farba: | červená + modrá |
| Max. prevádzkový tlak: | 20 bar |
| Pretlak (deštrukčný tlak): | 60 bar |
| Max. rozsah prevádzkovej teploty: | -20/+60 °C |
| Štruktúra vnútornej steny: | syntetický kaučuk odolný voči zváracím plynom |
| Štruktúra vonkajšieho obalu: | modrá/červená syntetická guma odolná voči oderu a poveternostným vplyvom |
| Výstuž: | vysokopevná syntetická textília |
| Norma: | DIN EN ISO 3821 |
| Bezpečnostný faktor: | 3 : 1 |
| Plyn: | kyslík (Oxygen) / acetylén |
| Vnútorný priemer: | kyslík: 6,3 mm; acetylén: 8,0 mm |
| Vonkajší priemer: | kyslík: 13,3 mm; acetylén: 15,0 mm |
| Dĺžka: | 1 m (cena za MJ 1 meter) |
| Farba: | červená + modrá |
| Max. prevádzkový tlak: | 20 bar |
| Pretlak (deštrukčný tlak): | 60 bar |
| Max. rozsah prevádzkovej teploty: | -20/+60 °C |
| Štruktúra vnútornej steny: | syntetický kaučuk odolný voči zváracím plynom |
| Štruktúra vonkajšieho obalu: | modrá/červená syntetická guma odolná voči oderu a poveternostným vplyvom |
| Výstuž: | vysokopevná syntetická textília |
| Norma: | DIN EN ISO 3821 |
| Bezpečnostný faktor: | 3 : 1 |