Sada 5-tich najbežnejšie používaných karbidových fréz MOST STANDARD s ozubením Double Cut na povrchové úpravy zvarov.
| Obj. číslo | 9485000001 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie:
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 37,40 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 15%
| Obj. číslo | 9485000001 |
Sada 5-tich najbežnejšie používaných karbidových fréz MOST STANDARD s ozubením Double Cut na povrchové úpravy zvarov.
Frézy MOST sú určené pre hrubé povrchové úpravy zvarov, kde je potrebný hladký povrch, pre oceľ, nerez, kalenú oceľ, liatinu, titán, nikel, zliatiny.
Sada obsahuje frézy:




Pre získanie optimálnych parametrov práce frézy je potrebný správny výber a presné nastavenie otáčok v rozsahu zobrazenom v tabuľke:
| Materiál/Priemer | 3 mm | 6 mm | 10 mm | 12 mm | 16 mm |
|---|---|---|---|---|---|
| Oceľ | 60 000 – 90 000 ot/min | 45 000 – 60 000 ot/min | 30 000 – 40 000 ot/min | 22 500 – 30 000 ot/min | 18 000 – 24 000 ot/min |
| Oceľ kalená | 60 000 – 90 000 ot/min | 30 000 – 45 000 ot/min | 19 000 – 30 000 ot/min | 15 000 – 22 500 ot/min | 12 000 – 18 000 ot/min |
| Oceľ nerezová | 60 000 – 90 000 ot/min | 30 000 – 45 000 ot/min | 19 000 – 30 000 ot/min | 15 000 – 22 500 ot/min | 12 000 – 18 000 ot/min |
| Liatina | 45 000 – 90 000 ot/min | 22 500 – 60 000 ot/min | 15 000 – 40 000 ot/min | 11 000 – 30 000 ot/min | 9 000 – 24 000 ot/min |
| Titán | 60 000 – 90 000 ot/min | 30 000 – 45 000 ot/min | 19 000 – 30 000 ot/min | 15 000 – 22 500 ot/min | 12 000 – 18 000 ot/min |
| Nikel | 60 000 – 90 000 ot/min | 30 000 – 45 000 ot/min | 19 000 – 30 000 ot/min | 15 000 – 22 500 ot/min | 12 000 – 18 000 ot/min |
| Zliatiny medi | 45 000 – 90 000 ot/min | 22 500 – 60 000 ot/min | 15 000 – 40 000 ot/min | 11 000 – 30 000 ot/min | 9 000 – 24 000 ot/min |
| Hliník | 30 000 – 90 000 ot/min | 15 000 – 70 000 ot/min | 10 000 – 50 000 ot/min | 7 000 – 38 000 ;ot/min | 6 000 – 30 000 ot/min |
| Plasty | 30 000 – 90 000 ot/min | 15 000 – 70 000 ot/min | 10 000 – 50 000 ot/min | 7 000 – 38 000 ot/min | 6 000 – 30 000 ot/min |
| Keramické materiály | 60 000 – 90 000 ot/min | 30 000 – 45 000 ot/min | 19 000 – 30 000 ot/min | 15 000 – 22 500 ot/min | 12 000 – 18 000 ot/min |
| Priemer hlavy: | 12 mm |
| Dĺžka hlavy: | 25 – 30 mm |
| Priemer upínacej stopky - drieku: | 6 mm |
| Použitie: | oceľ / kalená oceľ / nerez / liatina / titán / nikel / zliatiny |
| Typ: | valcová / stromčeková / kužeľová |
| Tvar: | B (ZYA) / C (WRC) / F (RBF) / G (SPG) / L (KEL) |
| Druh ozubenia: | krížové (DOUBLE CUT) |
| Priemer hlavy: | 12 mm |
| Dĺžka hlavy: | 25 – 30 mm |
| Priemer upínacej stopky - drieku: | 6 mm |
| Použitie: | oceľ / kalená oceľ / nerez / liatina / titán / nikel / zliatiny |
| Typ: | valcová / stromčeková / kužeľová |
| Tvar: | B (ZYA) / C (WRC) / F (RBF) / G (SPG) / L (KEL) |
| Druh ozubenia: | krížové (DOUBLE CUT) |
Tvrdokovové frézy (rotačné pilníky) MOST - frézovanie ocele a hliníka