Filtroventilácia e3000X je pokračovateľkou overenej filtračnej jednotky e3000 od Optrelu. Predstavuje profesionálnu a spoľahlivú ochranu pred dymom, aerosólmi a prachom. Ponúka najvyššiu možnú úroveň ochrany dýchacích ciest zváračov a brusičov.
| Obj. číslo | 4553.000 |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie:
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 1 247,00 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 25%
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 4553.000 |
| Splátky už od | |
Filtroventilácia e3000X je pokračovateľkou overenej filtračnej jednotky e3000 od Optrelu. Predstavuje profesionálnu a spoľahlivú ochranu pred dymom, aerosólmi a prachom. Ponúka najvyššiu možnú úroveň ochrany dýchacích ciest zváračov a brusičov.
Pomocou jednotky e3000X PAPR dopĺňate svoju zváraciu prilbu s prípravou na odsávanie o ochranu dýchacích ciest. Vďaka tomu nemusíte robiť žiadne kompromisy v otázkach bezpečnosti, zdravia a pohodlia. Filtroventilácia e3000X je kompatibilná s filtrami a predfiltrami pôvodnej odsávacej jednotky e3000.
| Ochrana: | TH3 (EN 12941) |
| Jednotka (typ odsávania): | Optrel e3000X |
| Prietok: | úroveň 1: min. 170 l/min, úroveň 2: min. 210 l/min, úroveň 3: min. 240 l/min |
| Typ filtra: | časticový filter (filter proti plynom k dispozícii ako náhradný diel) |
| Poistka: | elektrická |
| Hlučnosť: | max. 70 dBA |
| Dĺžka hadice: | 0,7 m (elastická do 1,3 m) |
| Výdrž batérie: | 18 hodín |
| Rozmery jednotky: | 222 × 213 × 92,6 mm |
| Ochrana: | TH3 (EN 12941) |
| Jednotka (typ odsávania): | Optrel e3000X |
| Prietok: | úroveň 1: min. 170 l/min, úroveň 2: min. 210 l/min, úroveň 3: min. 240 l/min |
| Typ filtra: | časticový filter (filter proti plynom k dispozícii ako náhradný diel) |
| Poistka: | elektrická |
| Hlučnosť: | max. 70 dBA |
| Dĺžka hadice: | 0,7 m (elastická do 1,3 m) |
| Výdrž batérie: | 18 hodín |
| Rozmery jednotky: | 222 × 213 × 92,6 mm |