Obalená zváracia rutilová elektróda ER 117 ESAB na zváranie nelegovaných ocelí, všetkých bežných konštrukčných nelegovaných ocelí s pevnosťou do 480 MPa, stehovanie a zváranie tenkých plechov do hrúbky 3 mm.
| Obj. číslo | 4549253000 |
| Cena za kg | 10,05 € |
| Balenie | 5 kg |
| Obj. číslo | 4549253000 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 10,05 € |
Obalená zváracia rutilová elektróda ER 117 ESAB na zváranie nelegovaných ocelí, všetkých bežných konštrukčných nelegovaných ocelí s pevnosťou do 480 MPa, stehovanie a zváranie tenkých plechov do hrúbky 3 mm.
Uvedená cena je za celé balenie. Elektródy predávame iba po celých baleniach. 1 balenie = 5 kg, 1 kartón = 3 x 5 kg = 15 kg.
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Typ zváracej elektródy: | rutilová |
| Druh prúdu: | jednosmerný - mínus do elektródy alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | 60 – 100 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,5 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,06; Si = 0,20; Mn = 0,40 |
| Hmotnosť krabice: | 5,0 kg |
| Počet v krabici: | 253 ks |
| Medza klzu Re: | 410 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 490 MPa |
| Ťažnosť A5: | 24 % |
| KV/T: | 60 J (20 °C) |
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Typ zváracej elektródy: | rutilová |
| Druh prúdu: | jednosmerný - mínus do elektródy alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | 60 – 100 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,5 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,06; Si = 0,20; Mn = 0,40 |
| Hmotnosť krabice: | 5,0 kg |
| Počet v krabici: | 253 ks |
| Medza klzu Re: | 410 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 490 MPa |
| Ťažnosť A5: | 24 % |
| KV/T: | 60 J (20 °C) |