Elektróda na zváranie rôznych ocelí, oceľoliatiny, návary, na „čierno-biele“ zvarové spoje.
| Obj. číslo | 18831,00 |
| Cena za kg | 49,08 € |
| Balenie | 4 kg |
| Obj. číslo | 18831,00 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 49,08 € |
Elektróda na zváranie rôznych ocelí, oceľoliatiny, návary, na „čierno-biele“ zvarové spoje.
Uvedená cena je za celé balenie. Elektródy predávame iba po celých baleniach = 4 kg/cca 221 kusov.
| Použitie pre materiál: | oceľ / liatina / oceľ neznámeho zloženia |
| Typ zváracej elektródy: | rutilová |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +) alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | 60 – 70 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,5 mm |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,15; Si = 1,2; Mn = 2,5; Cr = 27 – 31; Ni = 8 – 12 |
| Presušenie elektródy: | 300 °C/2 hodiny |
| Hmotnosť 1000 ks: | 18 kg |
| Hmotnosť krabice: | 4 kg |
| Počet v krabici: | 221 ks |
| Rp0,2: | 450 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 650 MPa |
| Ťažnosť A5: | 15 % |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 29 9 R 1 2 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: ER 312-16 |
| Aprobácie: | CE / DB |
| Použitie pre materiál: | oceľ / liatina / oceľ neznámeho zloženia |
| Typ zváracej elektródy: | rutilová |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +) alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | 60 – 70 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,5 mm |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,15; Si = 1,2; Mn = 2,5; Cr = 27 – 31; Ni = 8 – 12 |
| Presušenie elektródy: | 300 °C/2 hodiny |
| Hmotnosť 1000 ks: | 18 kg |
| Hmotnosť krabice: | 4 kg |
| Počet v krabici: | 221 ks |
| Rp0,2: | 450 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 650 MPa |
| Ťažnosť A5: | 15 % |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 29 9 R 1 2 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: ER 312-16 |
| Aprobácie: | CE / DB |