Rutilová zváracia elektróda z nehrdzavejúcej ocele pre oceľ 304L a jej ekvivalenty.
| Obj. číslo | 527537 |
| Cena za kg | 30,76 € |
| Balenie | 2,6 kg |
| Obj. číslo | 527537 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 30,76 € |
Rutilová zváracia elektróda z nehrdzavejúcej ocele pre oceľ 304L a jej ekvivalenty.
Uvedená cena je za celé balenie. Elektródy predávame iba po celých baleniach. 1 balenie = 2,6 kg/cca 135 kusov, 1 kartón = 5 x 2,6 kg = 13,0 kg.
| Použitie pre materiál: | oceľ 304L + ekvivalenty |
| Typ zváracej elektródy: | rutilová |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +/-) alebo striedavý |
| Priemer (hrúbka): | 2,5 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PE - vodorovná nad hlavou / PF - zvislá do hora / PH – zváranie trubky zdola hore |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,02; Mn = 0,8; Si = 0,8; Cr = 19,5; Ni = 9,7 |
| Hmotnosť krabice: | 2,6 kg |
| Počet v krabici: | 135 ks |
| Rp0,2: | 440 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 580 MPa |
| Ťažnosť A5: | 43 % |
| KV/T: | 70 J (20 °C) / 60 J (-20 °C) / 24 J (-196 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 19 9 L R 12 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: E 308 L-16 |
| Aprobácie: | BV / DB / TÜV |
| Použitie pre materiál: | oceľ 304L + ekvivalenty |
| Typ zváracej elektródy: | rutilová |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +/-) alebo striedavý |
| Priemer (hrúbka): | 2,5 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PE - vodorovná nad hlavou / PF - zvislá do hora / PH – zváranie trubky zdola hore |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,02; Mn = 0,8; Si = 0,8; Cr = 19,5; Ni = 9,7 |
| Hmotnosť krabice: | 2,6 kg |
| Počet v krabici: | 135 ks |
| Rp0,2: | 440 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 580 MPa |
| Ťažnosť A5: | 43 % |
| KV/T: | 70 J (20 °C) / 60 J (-20 °C) / 24 J (-196 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 19 9 L R 12 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: E 308 L-16 |
| Aprobácie: | BV / DB / TÜV |