Rutilová nízkouhlíková elektróda 309L-16 Low-C na zváranie vysokolegovaných ocelí triedy 309 L a oceľových odliatkov, prechodová elektróda.
| Obj. číslo | 0720309252 |
| Cena za kg | 22,44 € |
| Balenie | 1,5 kg |
| Obj. číslo | 0720309252 |
| Cena za kg | 22,44 € |
Rutilová nízkouhlíková elektróda 309L-16 Low-C na zváranie vysokolegovaných ocelí triedy 309 L a oceľových odliatkov, prechodová elektróda.
Uvedená cena je za celé balenie. Elektródy predávame iba po celých baleniach. 1 balenie = 1,5 kg, 1 kartón = 6 x 1,5 kg = 9 kg.
| Použitie pre materiál: | oceľ / nerez |
| Typ zváracej elektródy: | rutilová |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +/-) alebo striedavý |
| Priemer (hrúbka): | 2,5 mm |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C < 0,30; Mn = 1,00; Si < 0,80; Cr = 23-24; Ni = 12 – 13; FN = 15,00 |
| Hmotnosť krabice: | 1,5 kg |
| Medza klzu Re: | > 400 N/mm2 (> 400 N/mm2) |
| Pevnosť v ťahu Rm: | > 550 – 660 N/mm2 (> 550 – 660 N/mm2) |
| Ťažnosť A5: | > 35 % |
| KV/T: | > 60 J (20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 23 12 L R 32 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: E 309 L - 16 |
| Werkstoff nr.: | 1.4332 |
| Použitie pre materiál: | oceľ / nerez |
| Typ zváracej elektródy: | rutilová |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +/-) alebo striedavý |
| Priemer (hrúbka): | 2,5 mm |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C < 0,30; Mn = 1,00; Si < 0,80; Cr = 23-24; Ni = 12 – 13; FN = 15,00 |
| Hmotnosť krabice: | 1,5 kg |
| Medza klzu Re: | > 400 N/mm2 (> 400 N/mm2) |
| Pevnosť v ťahu Rm: | > 550 – 660 N/mm2 (> 550 – 660 N/mm2) |
| Ťažnosť A5: | > 35 % |
| KV/T: | > 60 J (20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 23 12 L R 32 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: E 309 L - 16 |
| Werkstoff nr.: | 1.4332 |