Rutilová elektróda 308L-16 je vhodná na zváranie vysokolegovaných ocelí akosti 18 Cr a 8 Ni.
| Obj. číslo | 0720308204 |
| Cena za kg | 19,95 € |
| Balenie | 1,3 kg |
| Obj. číslo | 0720308204 |
| Cena za kg | 19,95 € |
Rutilová elektróda 308L-16 je vhodná na zváranie vysokolegovaných ocelí akosti 18 Cr a 8 Ni.
Uvedená cena je za celé balenie. Elektródy predávame iba po celých baleniach. 1 balenie = 1,3 kg, 1 kartón = 6 x 1,3 kg = 7,8 kg.
| Použitie pre materiál: | oceľ / nerez |
| Typ zváracej elektródy: | rutilová |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=(+)) |
| Priemer (hrúbka): | 2,0 mm |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C < 0,03; Si < 0,90; Ni = 9 – 11; Mn = 0,90; Cr = 18 – 21; FN = ~ 8 |
| Hmotnosť krabice: | 1,3 kg |
| Počet v krabici: | 108 ks |
| Medza klzu Re: | > 360 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | > 540 – 610 MPa |
| Ťažnosť A5: | > 32 % |
| KV/T: | > 80 J (20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 19 9 L R 12 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: E 308 L-16 |
| Použitie pre materiál: | oceľ / nerez |
| Typ zváracej elektródy: | rutilová |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=(+)) |
| Priemer (hrúbka): | 2,0 mm |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C < 0,03; Si < 0,90; Ni = 9 – 11; Mn = 0,90; Cr = 18 – 21; FN = ~ 8 |
| Hmotnosť krabice: | 1,3 kg |
| Počet v krabici: | 108 ks |
| Medza klzu Re: | > 360 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | > 540 – 610 MPa |
| Ťažnosť A5: | > 32 % |
| KV/T: | > 80 J (20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 19 9 L R 12 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: E 308 L-16 |