Hruboobalená elektróda so zvýšenou účinnosťou na zváranie ocele s pevnosťou do 600 MPa, na zváranie nádrží, nádob, kotlov, potrubí a pre oceľové konštrukcie.
| Obj. číslo | 0630602050 |
| Cena za kg | 5,92 € |
| Balenie | 5,4 kg |
| Obj. číslo | 0630602050 |
| Cena za kg | 5,92 € |
Hruboobalená elektróda so zvýšenou účinnosťou na zváranie ocele s pevnosťou do 600 MPa, na zváranie nádrží, nádob, kotlov, potrubí a pre oceľové konštrukcie.
Uvedená cena je za celé balenie. Elektródy predávame iba po celých 5,4 kg baleniach.
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Typ zváracej elektródy: | rutil-kyslá |
| Druh prúdu: | jednosmerný - mínus do elektródy alebo striedavý |
| Priemer (hrúbka): | 5,0 mm |
| Dĺžka: | 450 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,08; Si = 0,20; Mn = 0,60 |
| Hmotnosť krabice: | 5,4 kg |
| Medza klzu Re: | > 380 N/mm2 |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 470 – 600 N/mm2 |
| Ťažnosť A5: | > 20 % |
| KV/T: | > 47 J (-20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | PN-EN ISO 2560-A: E 38 2 RA 13 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E 6020 |
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Typ zváracej elektródy: | rutil-kyslá |
| Druh prúdu: | jednosmerný - mínus do elektródy alebo striedavý |
| Priemer (hrúbka): | 5,0 mm |
| Dĺžka: | 450 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,08; Si = 0,20; Mn = 0,60 |
| Hmotnosť krabice: | 5,4 kg |
| Medza klzu Re: | > 380 N/mm2 |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 470 – 600 N/mm2 |
| Ťažnosť A5: | > 20 % |
| KV/T: | > 47 J (-20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | PN-EN ISO 2560-A: E 38 2 RA 13 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E 6020 |