Elektróda s rutil-bázickým obalom na zváranie nehrdzavejúcich a vysokolegovaných ocelí. Odolnosť voči kyseline sírovej, medzikryštalickej korózii a pittingu
| Obj. číslo | 69332520L0 |
| Cena za kg | 93,57 € |
| Balenie | 0,6 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 69332520L0 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 93,57 € |
Elektróda s rutil-bázickým obalom na zváranie nehrdzavejúcich a vysokolegovaných ocelí. Odolnosť voči kyseline sírovej, medzikryštalickej korózii a pittingu
Uvedená cena je za celé balenie (1/4 VacPac). Elektródy predávame iba po celých baleniach. 1 balenie = 0,6 kg/cca 33 kusov.
| Použitie pre materiál: | nerez |
| Typ zváracej elektródy: | rutil-bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +) alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | 60 – 85 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,5 mm |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,03; Mn = 1,0; Si = 0,5; Ni = 25,5; Cr = 20,5; Mo = 4,8; Cu = 1,7; N = 0,10; FN WRC-92 = 0 |
| Presušenie elektródy: | 250 °C/2 hodiny |
| Napätie: | 24 V |
| Výťažnosť: | 110 % |
| Doba horenia: | 44 s |
| Výkon navarenia: | 0,9 kg/h |
| Účinnosť: | 60 % |
| Počet elektród/zvarový kov: | 91 |
| Hmotnosť krabice: | 0,6 kg |
| Počet v krabici: | 33 ks |
| Podmienky: | ISO |
| Stav: | TZ 0 - stav po zváraní |
| Medza klzu Re: | 410 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 590 MPa |
| Ťažnosť A5: | 35 % |
| KV/T: | 80 J (20 °C) / 70 J (-140 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 20 25 5 Cu N L R 3 2 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: E385-16 |
| Werkstoff nr.: | 1.4519 |
| Aprobácie: | CE / VdTÜV / UKCA |
| Použitie pre materiál: | nerez |
| Typ zváracej elektródy: | rutil-bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +) alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | 60 – 85 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,5 mm |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,03; Mn = 1,0; Si = 0,5; Ni = 25,5; Cr = 20,5; Mo = 4,8; Cu = 1,7; N = 0,10; FN WRC-92 = 0 |
| Presušenie elektródy: | 250 °C/2 hodiny |
| Napätie: | 24 V |
| Výťažnosť: | 110 % |
| Doba horenia: | 44 s |
| Výkon navarenia: | 0,9 kg/h |
| Účinnosť: | 60 % |
| Počet elektród/zvarový kov: | 91 |
| Hmotnosť krabice: | 0,6 kg |
| Počet v krabici: | 33 ks |
| Podmienky: | ISO |
| Stav: | TZ 0 - stav po zváraní |
| Medza klzu Re: | 410 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 590 MPa |
| Ťažnosť A5: | 35 % |
| KV/T: | 80 J (20 °C) / 70 J (-140 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 20 25 5 Cu N L R 3 2 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: E385-16 |
| Werkstoff nr.: | 1.4519 |
| Aprobácie: | CE / VdTÜV / UKCA |