OK bázická elektróda s 0,5 % Mo na zváranie tlakových nádob, napr. pre oceľ 16Mo3 a jej spojov s nelegovanými a jemnozrnnými oceľami, tiež pre zváranie trubiek.
| Obj. číslo | 74463230G0 |
| Cena za kg | 8,01 € |
| Balenie | 1,7 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 74463230G0 |
| Cena za kg | 8,01 € |
OK bázická elektróda s 0,5 % Mo na zváranie tlakových nádob, napr. pre oceľ 16Mo3 a jej spojov s nelegovanými a jemnozrnnými oceľami, tiež pre zváranie trubiek.
Uvedená cena je za celé balenie (1/2 VacPac). Elektródy predávame iba po celých baleniach, 1 krabička = 1,7 kg/48 kusov.
Vákuové balenie VacPac™ (VP) umožňuje použitie elektród ihneď po otvorení bez ďalšieho presušovania.
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +) alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | 105 – 150 A |
| Priemer (hrúbka): | 3,2 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PE - vodorovná nad hlavou / PF - zvislá do hora |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,05; Mn = 0,77; Si = 0,38; Cr = 0,04; Mo = 0,57 |
| Obsah difúzního vodíku (HDM) [ml/100 g]: | < 5,0 ml/100 g |
| Napätie: | 23 V |
| Doba horenia: | 66 s |
| Účinnosť: | 54 % |
| Počet elektród/zvarový kov: | 53 |
| Hmotnosť krabice: | 1,7 kg |
| Počet v krabici: | 48 ks |
| Podmienky: | ISO |
| Medza klzu Re: | 460 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 560 MPa |
| Ťažnosť A5: | 27 % |
| KV/T: | 175 J (20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 3580-A: E Mo B 3 2 H5 |
| AWS (American Welding Society): | A5.5: E7018-A1 |
| Aprobácie: | DB: 10.039.45 / VdTÜV: 01043 |
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +) alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | 105 – 150 A |
| Priemer (hrúbka): | 3,2 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PE - vodorovná nad hlavou / PF - zvislá do hora |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,05; Mn = 0,77; Si = 0,38; Cr = 0,04; Mo = 0,57 |
| Obsah difúzního vodíku (HDM) [ml/100 g]: | < 5,0 ml/100 g |
| Napätie: | 23 V |
| Doba horenia: | 66 s |
| Účinnosť: | 54 % |
| Počet elektród/zvarový kov: | 53 |
| Hmotnosť krabice: | 1,7 kg |
| Počet v krabici: | 48 ks |
| Podmienky: | ISO |
| Medza klzu Re: | 460 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 560 MPa |
| Ťažnosť A5: | 27 % |
| KV/T: | 175 J (20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 3580-A: E Mo B 3 2 H5 |
| AWS (American Welding Society): | A5.5: E7018-A1 |
| Aprobácie: | DB: 10.039.45 / VdTÜV: 01043 |