Obalená elektróda na zváranie hliníka a zliatín hliníka s obsahom Si > 7 %.
| Obj. číslo | 0610905253 |
| Cena za kg | 72,08 € |
| Balenie | 2 kg |
| Obj. číslo | 0610905253 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 72,08 € |
Obalená elektróda na zváranie hliníka a zliatín hliníka s obsahom Si > 7 %.
Uvedená cena je za celé balenie. Elektródy predávame iba po celých 2 kg baleniach.
| Použitie pre materiál: | hliník |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=(+)) |
| Priemer (hrúbka): | 2,5 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PF - zvislá do hora |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | Si = 12,0; Mn < 0,5; Fe = 0,5; Al - zvyšok |
| Hmotnosť krabice: | 2 kg |
| Počet v krabici: | 227 ks |
| Medza klzu Re: | 80 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 200 MPa |
| Ťažnosť A5: | 8 % |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 18273: AlSi12 (4047A) |
| Použitie pre materiál: | hliník |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=(+)) |
| Priemer (hrúbka): | 2,5 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PF - zvislá do hora |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | Si = 12,0; Mn < 0,5; Fe = 0,5; Al - zvyšok |
| Hmotnosť krabice: | 2 kg |
| Počet v krabici: | 227 ks |
| Medza klzu Re: | 80 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 200 MPa |
| Ťažnosť A5: | 8 % |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 18273: AlSi12 (4047A) |