Rutilová elektróda na zváranie vysoko legovaných ocelí, tepelne odolných ocelí - žiaruvzdorných ocelí (1150 °C) triedy 310.
| Obj. číslo | 0615602323 |
| Cena za kg | 25,01 € |
| Balenie | 1,7 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 0615602323 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 25,01 € |
Rutilová elektróda na zváranie vysoko legovaných ocelí, tepelne odolných ocelí - žiaruvzdorných ocelí (1150 °C) triedy 310.
Elektróda 310-15 umožňuje zvárať striedavým ~ aj jednosmerným prúdom, zapojenie na + alebo − pól, DC±.
Uvedená cena je za celé balenie. Elektródy predávame iba po celých 1,7 kg baleniach.
| Typ zváracej elektródy: | rutilová |
| Druh prúdu: | ľubovoľné zapojenie a druh prúdu |
| Priemer (hrúbka): | 3,2 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C < 0,10; Si < 0,50; Ni = 19–21; Mn = 2,5; Cr = 24–26 |
| Medza klzu Re: | > 400 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | > 550 MPa |
| Ťažnosť A5: | > 30 % |
| KV/T: | > 70 J (20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 25 20 B 22 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: E 310-15 |
| Werkstoff nr.: | 1.4842 |
| Typ zváracej elektródy: | rutilová |
| Druh prúdu: | ľubovoľné zapojenie a druh prúdu |
| Priemer (hrúbka): | 3,2 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C < 0,10; Si < 0,50; Ni = 19–21; Mn = 2,5; Cr = 24–26 |
| Medza klzu Re: | > 400 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | > 550 MPa |
| Ťažnosť A5: | > 30 % |
| KV/T: | > 70 J (20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 25 20 B 22 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: E 310-15 |
| Werkstoff nr.: | 1.4842 |