Elektróda na MMA zváranie austenitických nehrdzavejúcich ocelí typu 25Cr20Ni, predovšetkým ocele W. Nr 1.4811. Zvarový kov odoláva opalu až do 1100 - 1150 °C a neobsahuje žiadny ferit.
| Obj. číslo | 67132520L0 |
| Cena za kg | 57,02 € |
| Balenie | 0,7 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 67132520L0 |
| Cena za kg | 57,02 € |
Elektróda na MMA zváranie austenitických nehrdzavejúcich ocelí typu 25Cr20Ni, predovšetkým ocele W. Nr 1.4811. Zvarový kov odoláva opalu až do 1100 - 1150 °C a neobsahuje žiadny ferit.
Uvedená cena je za celé balenie (1/4 VacPac). Elektródy predávame iba po celých baleniach, 1 krabička = 0,7 kg/38 kusov.
Elektróda OK 67.13 môže byť použitá aj na kombinované spoje, ako nehrdzavejúca oceľ - nelegovaná (nízkolegovaná) oceľ a na zváranie vzduchom kaliteľných ocelí používaných napr. pre pancierové plechy.
Dáva plne austenitický zvarový kov, možná náhrada za E-B 445.
Vákuové balenie VacPac™ (VP) umožňuje použitie elektród ihneď po otvorení bez ďalšieho presušovania.
| Použitie pre materiál: | austenitická nehrdzavejúca oceľ |
| Typ zváracej elektródy: | rutil-bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +) alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | 50 – 85 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,5 mm |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,12; Mn = 1,9; Si = 0,6; Ni = 21,1; Cr = 25, 6 |
| Napätie: | 21 V |
| Doba horenia: | 42 s |
| Účinnosť: | 51 % |
| Počet elektród/zvarový kov: | 101 |
| Hmotnosť 1000 ks: | 18,4 kg |
| Hmotnosť krabice: | 0,7 kg |
| Počet v krabici: | 38 ks |
| Podmienky: | AWS |
| Medza klzu Re: | 430 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 600 MPa |
| Ťažnosť A5: | 35 % |
| KV/T: | 90 J (20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 25 20 R 1 2 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: E310-16 |
| Werkstoff nr.: | 1.4842 |
| Aprobácie: | CE: EN 13479 / UKCA: EN 13479 |
| Použitie pre materiál: | austenitická nehrdzavejúca oceľ |
| Typ zváracej elektródy: | rutil-bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +) alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | 50 – 85 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,5 mm |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,12; Mn = 1,9; Si = 0,6; Ni = 21,1; Cr = 25, 6 |
| Napätie: | 21 V |
| Doba horenia: | 42 s |
| Účinnosť: | 51 % |
| Počet elektród/zvarový kov: | 101 |
| Hmotnosť 1000 ks: | 18,4 kg |
| Hmotnosť krabice: | 0,7 kg |
| Počet v krabici: | 38 ks |
| Podmienky: | AWS |
| Medza klzu Re: | 430 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 600 MPa |
| Ťažnosť A5: | 35 % |
| KV/T: | 90 J (20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 25 20 R 1 2 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: E310-16 |
| Werkstoff nr.: | 1.4842 |
| Aprobácie: | CE: EN 13479 / UKCA: EN 13479 |