Elektróda na zváranie a naváranie. Na legované a neznámé ocele, pružinové ocele, nehrdzavejúce ocele, nástrojové a mangánové ocele. Vysoká pevnosť a odolnosť proti trhlinám, korózii a rázom.
| Obj. číslo | 8200250 |
| Cena za kg | 112,95 € |
| Balenie | 1 kg |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 7.4.2026
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 102,03 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 10%
| Obj. číslo | 8200250 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 112,95 € |
Pri kúpe tohto produktu máte možnosť zakúpiť si produkty z nižšie uvedeného zoznamu vo zvýhodnenej cene.
Elektróda na zváranie a naváranie. Na legované a neznámé ocele, pružinové ocele, nehrdzavejúce ocele, nástrojové a mangánové ocele. Vysoká pevnosť a odolnosť proti trhlinám, korózii a rázom.
Zobrazená cena je za 1 kg, elektródy predávame na kilá.
Elektróda CHEM-WELD 8200 umožňuje zváranie ocelí:
Na kaliteľné a pružinové ocele je potrebný predohrev 250 °C. Na predohrev je možné použiť predhrievaciu elektródu CHEM-WELD 5100.
| Použitie pre materiál: | legované a neznáme ocele |
| Typ zváracej elektródy: | rutil-bázická |
| Druh prúdu: | = +/~ 50 V |
| Zvárací prúd: | 50 – 80 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,5 mm |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PD - vodorovná šikmo nad hlavou / PE - vodorovná nad hlavou / PF - zvislá do hora |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,1; Si = 1; Mn = 0,6; Cr = 29; Ni = 9,5; Mo = 0,5 |
| Počet ks/kg zvarového kovu: | 56 |
| Hmotnosť krabice: | 4,0 kg |
| Medza klzu Re: | > 500 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 700 – 850 MPa |
| Ťažnosť A5: | > 20 % |
| KV/T: | > 24 J (20 °C) |
| Tvrdosť: | 240 HB |
| Štandardy EN ISO: | EN 1600: E 29.9R 32 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: E 312-16 |
| DIN: | 8556: E 29 9 R 26 |
| Werkstoff nr.: | 1.4337 |
| Použitie pre materiál: | legované a neznáme ocele |
| Typ zváracej elektródy: | rutil-bázická |
| Druh prúdu: | = +/~ 50 V |
| Zvárací prúd: | 50 – 80 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,5 mm |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PD - vodorovná šikmo nad hlavou / PE - vodorovná nad hlavou / PF - zvislá do hora |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,1; Si = 1; Mn = 0,6; Cr = 29; Ni = 9,5; Mo = 0,5 |
| Počet ks/kg zvarového kovu: | 56 |
| Hmotnosť krabice: | 4,0 kg |
| Medza klzu Re: | > 500 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 700 – 850 MPa |
| Ťažnosť A5: | > 20 % |
| KV/T: | > 24 J (20 °C) |
| Tvrdosť: | 240 HB |
| Štandardy EN ISO: | EN 1600: E 29.9R 32 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: E 312-16 |
| DIN: | 8556: E 29 9 R 26 |
| Werkstoff nr.: | 1.4337 |
Testovanie elektród CHEM-WELD 7000, 7100, 8200 a 6100