Elektróda potiahnutá celulózou PIPEWELD 6010 PLUS na zváranie trubiek a potrubí vo všetkých polohách. API 5L až X56, koreňový prechod až do X80.
| Obj. číslo | 0506010323 |
| Cena za kg | 7,65 € |
| Balenie | 20 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 0506010323 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 7,65 € |
Elektróda potiahnutá celulózou PIPEWELD 6010 PLUS na zváranie trubiek a potrubí vo všetkých polohách. API 5L až X56, koreňový prechod až do X80.
Na rozdiel od iných elektród, celulózové elektródy nesmú byť ani príliš suché, ani vlhké, preto sú balené v plechovom obale s „kontrolovanou klímou“ v stave vhodnom na použitie v drsných podmienkách stavby a na postupnú spotrebu. Elektródy Pipeweld sa nepresušujú.
Elektródy predávame iba po celých baleniach, v jednom balení je 67 kusov, hmotnosť balenia 20 kg.
| Typ zváracej elektródy: | celulózová |
| Druh prúdu: | jednosmerný DC+(-) |
| Zvárací prúd: | 75 – 130 A |
| Priemer (hrúbka): | 3,25 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Zváracie polohy: | všetky |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,11; Si = 0,13; Mn = 0,44 |
| Napätie: | 25 V |
| Počet v krabici: | 67 ks |
| Medza klzu Re: | 480 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 590 MPa |
| Ťažnosť A5: | 22 % |
| KV/T: | 50 J (-20 °C) / 40 J (-30 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 2560-A : E 38 2 C 21 |
| AWS (American Welding Society): | A5.1 : E6010 |
| Aprobácie: | FBTS E 6010 |
| Typ zváracej elektródy: | celulózová |
| Druh prúdu: | jednosmerný DC+(-) |
| Zvárací prúd: | 75 – 130 A |
| Priemer (hrúbka): | 3,25 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Zváracie polohy: | všetky |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,11; Si = 0,13; Mn = 0,44 |
| Napätie: | 25 V |
| Počet v krabici: | 67 ks |
| Medza klzu Re: | 480 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 590 MPa |
| Ťažnosť A5: | 22 % |
| KV/T: | 50 J (-20 °C) / 40 J (-30 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 2560-A : E 38 2 C 21 |
| AWS (American Welding Society): | A5.1 : E6010 |
| Aprobácie: | FBTS E 6010 |