Obalená elektróda na zváranie heterogénnych spojov rozdielnych typov ocelí, 13 % mangánových ocelí, na naváranie uhlíkových ocelí, aj ako medzivrstva pre tvrdé návary,
| Obj. číslo | 67453230T0 |
| Cena za kg | 39,06 € |
| Balenie | 1,7 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 67453230T0 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 39,06 € |
Obalená elektróda na zváranie heterogénnych spojov rozdielnych typov ocelí, 13 % mangánových ocelí, na naváranie uhlíkových ocelí, aj ako medzivrstva pre tvrdé návary,
Uvedená cena je za celé balenie (1/2 VacPac). Elektródy predávame iba po celých baleniach. 1 balenie = 1,7 kg/52 kusov, 1 kartón = 3 x 1,7 kg = 5,1 kg.
| Použitie pre materiál: | obtiažne zvariteľné materiály (13 % Mn ocele, kaliteľné ocele) |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=(+)) |
| Zvárací prúd: | 70 – 100 A |
| Priemer (hrúbka): | 3,2 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PE - vodorovná nad hlavou / PF - zvislá do hora |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,09; Si = 0,3; Mn = 6,3; Cr = 18,8; Ni = 9,1; FN WRC-92 = 2 |
| Napätie: | 24 V |
| Výťažnosť: | 100 % |
| Doba horenia: | 71 s |
| Podiel zvarového kovu: | 0,6 % |
| Počet ks/kg zvarového kovu: | 51 |
| Výkon navarenia: | 1,1 kg/h |
| Hmotnosť krabice: | 1,7 kg |
| Počet v krabici: | 52 ks |
| Podmienky: | ISO |
| Stav: | TZ 0 - stav po zváraní |
| Rp0,2: | 470 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 605 MPa |
| Ťažnosť A5: | 35 % |
| KV/T: | 85 J (20 °C) / 50 J (-60 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 18 8 Mn B 2 2 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: ~ (E 307-15) |
| Aprobácie: | ABS / CE / VdTÜV / UKCA: EN 13479 |
| Použitie pre materiál: | obtiažne zvariteľné materiály (13 % Mn ocele, kaliteľné ocele) |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=(+)) |
| Zvárací prúd: | 70 – 100 A |
| Priemer (hrúbka): | 3,2 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PE - vodorovná nad hlavou / PF - zvislá do hora |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,09; Si = 0,3; Mn = 6,3; Cr = 18,8; Ni = 9,1; FN WRC-92 = 2 |
| Napätie: | 24 V |
| Výťažnosť: | 100 % |
| Doba horenia: | 71 s |
| Podiel zvarového kovu: | 0,6 % |
| Počet ks/kg zvarového kovu: | 51 |
| Výkon navarenia: | 1,1 kg/h |
| Hmotnosť krabice: | 1,7 kg |
| Počet v krabici: | 52 ks |
| Podmienky: | ISO |
| Stav: | TZ 0 - stav po zváraní |
| Rp0,2: | 470 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 605 MPa |
| Ťažnosť A5: | 35 % |
| KV/T: | 85 J (20 °C) / 50 J (-60 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 3581-A: E 18 8 Mn B 2 2 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.4: ~ (E 307-15) |
| Aprobácie: | ABS / CE / VdTÜV / UKCA: EN 13479 |