Obalená elektróda na navarovanie a renováciu dielov z mangánových ocelí ako napr. čeľusťových drvičov, kladív a podobne, a všade tam, kde je vyžadovaná vysoká húževnatosť v kombinácii s abrazívnym opotrebovaním.
| Obj. číslo | 8608324030 |
| Cena za kg | 27,49 € |
| Balenie | 1 kg |
| Obj. číslo | 8608324030 |
| Cena za kg | 27,49 € |
Obalená elektróda na navarovanie a renováciu dielov z mangánových ocelí ako napr. čeľusťových drvičov, kladív a podobne, a všade tam, kde je vyžadovaná vysoká húževnatosť v kombinácii s abrazívnym opotrebovaním.
Uvedená cena je za celé balenie. Elektródy predávame iba po celých baleniach. 1 balenie = 2,4 kg/cca 51 kusov.
Interpass teplotu je potrebné udržiavať čo najnižšiu.
Prúd: AC, DC+.
| Použitie pre materiál: | mangánové ocele (mangánové ocele ) |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +) alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | 95 – 135 A (95 – 135) |
| Priemer (hrúbka): | 3,2 mm |
| Dĺžka: | 450 mm |
| Napätie: | 23 V |
| Doba horenia: | 95 s (95) |
| Účinnosť: | 60 % |
| Hmotnosť krabice: | 2,4 kg |
| Počet v krabici: | 51 ks (51) |
| Podmienky: | ISO |
| Stav: | TZ 0 - stav po zváraní |
| Medza klzu Re: | 480 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 780 MPa (780 MPa) |
| Ťažnosť A5: | 20 % |
| KV/T: | 70 J (20 °C) / 45 J (-20 °C) (45 J (-20 °C)) / 35 J (-40 °C) (35 J (-40 °C)) / 25 J (-60 °C) (25 J (-60 °C)) |
| Štandardy EN ISO: | EN 14700: E Fe9 (EN 14700: E Fe9) |
| Použitie pre materiál: | mangánové ocele (mangánové ocele ) |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +) alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | 95 – 135 A (95 – 135) |
| Priemer (hrúbka): | 3,2 mm |
| Dĺžka: | 450 mm |
| Napätie: | 23 V |
| Doba horenia: | 95 s (95) |
| Účinnosť: | 60 % |
| Hmotnosť krabice: | 2,4 kg |
| Počet v krabici: | 51 ks (51) |
| Podmienky: | ISO |
| Stav: | TZ 0 - stav po zváraní |
| Medza klzu Re: | 480 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 780 MPa (780 MPa) |
| Ťažnosť A5: | 20 % |
| KV/T: | 70 J (20 °C) / 45 J (-20 °C) (45 J (-20 °C)) / 35 J (-40 °C) (35 J (-40 °C)) / 25 J (-60 °C) (25 J (-60 °C)) |
| Štandardy EN ISO: | EN 14700: E Fe9 (EN 14700: E Fe9) |