Univerzálna elektróda na zváranie nelegovaných a nízkolegovaných ocelí. Veľmi dobre zvára aj pri nízkych prúdoch, čo je výhoda pri zváraní tenkostenných rúr. Má dobré operatívne vlastnosti najmä na DC+.
| Obj. číslo | 48052020K0 |
| Cena za kg | 15,72 € |
| Balenie | 0,6 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 48052020K0 |
| Cena za kg | 15,72 € |
Univerzálna elektróda na zváranie nelegovaných a nízkolegovaných ocelí. Veľmi dobre zvára aj pri nízkych prúdoch, čo je výhoda pri zváraní tenkostenných rúr. Má dobré operatívne vlastnosti najmä na DC+.
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný DC+(-) |
| Zvárací prúd: | 35 – 80 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,0 mm |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PE - vodorovná nad hlavou / PF - zvislá do hora |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,06; Si = 0,5; Mn = 1,1 |
| Napätie: | 22 V |
| Výťažnosť: | 132,2 % |
| Doba horenia: | 50,1 s |
| Podiel zvarového kovu: | 0,63 % |
| Počet ks/kg zvarového kovu: | 119 |
| Výkon navarenia: | 0,6 kg/h |
| Hmotnosť 1000 ks: | 14 kg |
| Hmotnosť krabice: | 0,6 kg |
| Počet v krabici: | 43 ks |
| Podmienky: | ISO |
| Stav: | TZ 0 - stav po zváraní |
| Medza klzu Re: | 445 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 540 MPa |
| Ťažnosť A5: | 29 % |
| KV/T: | 70 J (-40 °C) / 80 J (-30 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 2560-A: E 42 4 B 42 H 5 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E 7018 |
| Aprobácie: | ABS: 3Y H5 / DNV-GL 3 YH5 / CE: EN 13479 / UKCA: EN 13479 / DB: 10.039.02 / VdTÜV: 06610 |
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný DC+(-) |
| Zvárací prúd: | 35 – 80 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,0 mm |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PE - vodorovná nad hlavou / PF - zvislá do hora |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,06; Si = 0,5; Mn = 1,1 |
| Napätie: | 22 V |
| Výťažnosť: | 132,2 % |
| Doba horenia: | 50,1 s |
| Podiel zvarového kovu: | 0,63 % |
| Počet ks/kg zvarového kovu: | 119 |
| Výkon navarenia: | 0,6 kg/h |
| Hmotnosť 1000 ks: | 14 kg |
| Hmotnosť krabice: | 0,6 kg |
| Počet v krabici: | 43 ks |
| Podmienky: | ISO |
| Stav: | TZ 0 - stav po zváraní |
| Medza klzu Re: | 445 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 540 MPa |
| Ťažnosť A5: | 29 % |
| KV/T: | 70 J (-40 °C) / 80 J (-30 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 2560-A: E 42 4 B 42 H 5 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E 7018 |
| Aprobácie: | ABS: 3Y H5 / DNV-GL 3 YH5 / CE: EN 13479 / UKCA: EN 13479 / DB: 10.039.02 / VdTÜV: 06610 |