Bázická elektróda OK 94.25 na zváranie medi, zliatin medi, bronzu, hlavne cínového bronzu. Je vhodná na malé opravy naváraním na ocele alebo zvariteľné druhy liatin, napr. časti odliatkov čerpadiel, skriní, ventilov a oporných plôch.
| Obj. číslo | 0509425253 |
| Cena za kg | 89,07 € |
| Balenie | 0,9 kg |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 9.2.2026
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 68,61 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 5%
| Obj. číslo | 0509425253 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 89,07 € |
Bázická elektróda OK 94.25 na zváranie medi, zliatin medi, bronzu, hlavne cínového bronzu. Je vhodná na malé opravy naváraním na ocele alebo zvariteľné druhy liatin, napr. časti odliatkov čerpadiel, skriní, ventilov a oporných plôch.
Uvedená cena je za celé balenie (1/4 VacPac). Elektródy predávame iba po celých baleniach. Balenie = 0,9 kg/cca 50 kusov.
Nahrádza pôvodný typ E-S 602.
Predhrev a interpass teplota: ~ 300 °C.
| Použitie pre materiál: | oceľ / liatina / meď / bronz / cínový bronz |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=(+)) |
| Zvárací prúd: | 60 – 90 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,5 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PF - zvislá do hora |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | Mn = 0,4; Cu = 93; Sn = 6,5 |
| Presušenie elektródy: | 300 °C/2 hodiny |
| Napätie: | 22 V |
| Doba horenia: | 39 s |
| Výkon navarenia: | 1,2 kg/h |
| Účinnosť: | 71 % |
| Hmotnosť 1000 ks: | 18 kg |
| Hmotnosť krabice: | 0,9 kg |
| Počet v krabici: | 50 ks |
| Podmienky: | ISO |
| Stav: | TZ 0 - stav po zváraní |
| Rp0,2: | 235 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 360 MPa |
| Ťažnosť A5: | 25 % |
| KV/T: | 25 J (+20 °C) / 20 J (0 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 17777: E Cu Z (CuSn7) |
| Použitie pre materiál: | oceľ / liatina / meď / bronz / cínový bronz |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=(+)) |
| Zvárací prúd: | 60 – 90 A |
| Priemer (hrúbka): | 2,5 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Zváracie polohy: | PA - vodorovná z hora / PB - vodorovná šikmo z hora / PC - vodorovná / PF - zvislá do hora |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | Mn = 0,4; Cu = 93; Sn = 6,5 |
| Presušenie elektródy: | 300 °C/2 hodiny |
| Napätie: | 22 V |
| Doba horenia: | 39 s |
| Výkon navarenia: | 1,2 kg/h |
| Účinnosť: | 71 % |
| Hmotnosť 1000 ks: | 18 kg |
| Hmotnosť krabice: | 0,9 kg |
| Počet v krabici: | 50 ks |
| Podmienky: | ISO |
| Stav: | TZ 0 - stav po zváraní |
| Rp0,2: | 235 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 360 MPa |
| Ťažnosť A5: | 25 % |
| KV/T: | 25 J (+20 °C) / 20 J (0 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 17777: E Cu Z (CuSn7) |