Zváracia elektróda na liatinu na báze niklu. Vhodná na zváranie a opravy odliatkov z bežnej sivej liatiny, na vzájomné spájanie liatinových dielcov alebo spájanie týchto dielcov s oceľovými.
| Obj. číslo | 92183230L0 |
| Cena za kg | 106,80 € |
| Balenie | 0,8 kg |
| Obj. číslo | 92183230L0 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 106,80 € |
Zváracia elektróda na liatinu na báze niklu. Vhodná na zváranie a opravy odliatkov z bežnej sivej liatiny, na vzájomné spájanie liatinových dielcov alebo spájanie týchto dielcov s oceľovými.
Uvedená cena je za celé balenie (1/4 VaPac). Elektródy predávame iba po celých baleniach. 1 balenie = 0,8 kg/24 kusov, 1 kartón = 6 x 0,8 kg = 4,8 kg.
| Použitie pre materiál: | liatina |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +) alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | 80 – 140 A |
| Priemer (hrúbka): | 3,2 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Zváracie polohy: | všetky |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,9; Si < 0,9; Mn < 0,6; Fe = 3,5; Ni > 92 |
| Presušenie elektródy: | 200 °C/2 hodiny |
| Výťažnosť: | 100 % |
| Hmotnosť 1000 ks: | 33,3 kg |
| Hmotnosť krabice: | 0,8 kg |
| Počet v krabici: | 24 ks |
| Pevnosť v ťahu Rm: | ~ 300 MPa |
| Tvrdosť: | 130 – 170 HB |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 1071: E C Ni-CI 3 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.15: ENi-CI |
| Aprobácie: | SEPROS |
| Použitie pre materiál: | liatina |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +) alebo striedavý |
| Zvárací prúd: | 80 – 140 A |
| Priemer (hrúbka): | 3,2 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Zváracie polohy: | všetky |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,9; Si < 0,9; Mn < 0,6; Fe = 3,5; Ni > 92 |
| Presušenie elektródy: | 200 °C/2 hodiny |
| Výťažnosť: | 100 % |
| Hmotnosť 1000 ks: | 33,3 kg |
| Hmotnosť krabice: | 0,8 kg |
| Počet v krabici: | 24 ks |
| Pevnosť v ťahu Rm: | ~ 300 MPa |
| Tvrdosť: | 130 – 170 HB |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 1071: E C Ni-CI 3 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.15: ENi-CI |
| Aprobácie: | SEPROS |