Elektróda s nízkym obsahom vodíka na zváranie nelegovaných a jemnozrnných ocelí.
| Obj. číslo | 588656-1 |
| Cena za kg | 12,41 € |
| Balenie | 4 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 588656-1 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 12,41 € |
Elektróda s nízkym obsahom vodíka na zváranie nelegovaných a jemnozrnných ocelí.
Uvedená cena je za celé balenie. Elektródy predávame iba po celých baleniach. Balenie = 4 kg.
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=(+)) |
| Priemer (hrúbka): | 3,2 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,05; Si = 0,40; Mn = 1,30 |
| Medza klzu Re: | 475 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 540 MPa |
| Ťažnosť A5: | 27 % |
| KV/T: | 100 J (-40 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 2560-A: E 42 5 B 42 H5 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E7018 H4 |
| Aprobácie: | BV / DB / TÜV / GL / LR / DNV |
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Typ zváracej elektródy: | bázická |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=(+)) |
| Priemer (hrúbka): | 3,2 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Zváracie polohy: | všetky okrem zvislej nadol |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | C = 0,05; Si = 0,40; Mn = 1,30 |
| Medza klzu Re: | 475 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 540 MPa |
| Ťažnosť A5: | 27 % |
| KV/T: | 100 J (-40 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 2560-A: E 42 5 B 42 H5 |
| AWS (American Welding Society): | A 5.1: E7018 H4 |
| Aprobácie: | BV / DB / TÜV / GL / LR / DNV |