Univerzálna elektróda s bimetalovým Ni-Fe jadrom na studené zváranie všetkých druhov liatiny a na spájanie liatiny medzi sebou metódou MMA.
| Obj. číslo | 0720700323 |
| Cena za kg | 69,67 € |
| Balenie | 2 kg |
| Obj. číslo | 0720700323 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 69,67 € |
Univerzálna elektróda s bimetalovým Ni-Fe jadrom na studené zváranie všetkých druhov liatiny a na spájanie liatiny medzi sebou metódou MMA.
Uvedená cena je za celé balenie. Elektródy predávame iba po celých 2 kg baleniach.
Zváracia elektróda CAST IRON má výborné zváracie parametre, pri zváraní sa neprehrieva a nevyžaduje žiadne prerušenie zvárania.
Možno zvárať na striedavý prúd U0 < 50 V, aj na jednosmerný prúd (elektróda +).
Vákuové balenie VacPac.
| Použitie pre materiál: | liatina |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +) alebo striedavý U0 < 50 V |
| Priemer (hrúbka): | 3,2 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Zváracie polohy: | všetky |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | Ni = 54,0; Fe = 42,0 |
| Hmotnosť krabice: | 2,0 kg |
| Pevnosť v ťahu Rm: | > 450 N/mm2 |
| Tvrdosť: | 160 – 190 HB |
| Štandardy EN ISO: | PN-EN ISO 1071-A: E C NiFe-Cl |
| AWS (American Welding Society): | A-5.15: E Ni Fe-Cl |
| DIN: | 8573: E Ni Fe BG 1 |
| Aprobácie: | CE |
| Použitie pre materiál: | liatina |
| Druh prúdu: | jednosmerný (elektróda +) alebo striedavý U0 < 50 V |
| Priemer (hrúbka): | 3,2 mm |
| Dĺžka: | 350 mm |
| Zváracie polohy: | všetky |
| Chemické zloženie zvar. kovu (hmotn. %): | Ni = 54,0; Fe = 42,0 |
| Hmotnosť krabice: | 2,0 kg |
| Pevnosť v ťahu Rm: | > 450 N/mm2 |
| Tvrdosť: | 160 – 190 HB |
| Štandardy EN ISO: | PN-EN ISO 1071-A: E C NiFe-Cl |
| AWS (American Welding Society): | A-5.15: E Ni Fe-Cl |
| DIN: | 8573: E Ni Fe BG 1 |
| Aprobácie: | CE |