Zvárací drôt so zvýšeným obsahom zložiek Si-Mn s priemerom 1,6 mm na TIG zváranie nízkouhlíkovej a nízkolegovanej ocele jednosmerným prúdom (DC-).
| Obj. číslo | 1161280167 |
| Cena za kg | 3,57 € |
| Balenie | 5 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | 1161280167 |
| Cena za kg | 3,57 € |
Zvárací drôt so zvýšeným obsahom zložiek Si-Mn s priemerom 1,6 mm na TIG zváranie nízkouhlíkovej a nízkolegovanej ocele jednosmerným prúdom (DC-).
Uvedená cena je za celé balenie. Zvárací drôt W4 Si1 predávame po celých 5 kg baleniach.
Si-Mn komponenty poskytujú vyššiu pevnosť zvarových prvkov a odolnosť povrchových nečistôt pre nízkouhlíkové a nízkolegované ocele.
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 1,6 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Ochranný plyn: | argón |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,1; Si = 1,0; Mn = 1,7 % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 5 kg |
| Medza klzu Re: | 530 N/mm² |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 595 N/mm² |
| Ťažnosť A5: | 26 % |
| KV/T: | 70 J (-30 °C) |
| Štandardy EN ISO: | PN-EN ISO 1636-A: W 46 3W4Si1 |
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 1,6 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Ochranný plyn: | argón |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,1; Si = 1,0; Mn = 1,7 % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 5 kg |
| Medza klzu Re: | 530 N/mm² |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 595 N/mm² |
| Ťažnosť A5: | 26 % |
| KV/T: | 70 J (-30 °C) |
| Štandardy EN ISO: | PN-EN ISO 1636-A: W 46 3W4Si1 |