Zvárací drôt na báze niklu pre TIG zváranie zliatin niklu a nerezových ocelí.
| Obj. číslo | 1201640127 |
| Cena za kg | 65,93 € |
| Balenie | 5 kg |
Uvedená cena je vrátane DPH.
Zobrazujeme skutočné zľavy. Preto je preškrtnutá cena najnižšia cena, za ktorú sme predávali produkt posledných 30 dní pred začiatkom akcie.
Začiatok akcie: 3.4.2025
Odporúčaná predajná cena dodávateľa pre maloobchodný predaj je: 357,34 € bez DPH.
Zľava z odporúčanej ceny je: 25%
| Obj. číslo | 1201640127 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 65,93 € |
Zvárací drôt na báze niklu pre TIG zváranie zliatin niklu a nerezových ocelí.
Uvedená cena je za celé 5 kg balenie.
| Použitie pre materiál: | oceľ / zliatiny niklu |
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Balenie: | 5 kg |
| Použitie pre materiál: | oceľ / zliatiny niklu |
| Metóda zvárania: | TIG |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Dĺžka: | 1000 mm |
| Balenie: | 5 kg |