Rúrkový drôt pre ťažko zvariteľné ocele, na jedno alebo viacprechodové zváranie uhlíkovej ocele, pre veľmi vysoké rýchlosti nanášania a zvýšenú odolnosť voči vodíkovému praskaniu a pórovitosti na oceli obsahujúcej síru alebo nečistoty.
| Obj. číslo | ED030651 |
| Cena za kg | 35,74 € |
| Balenie | 11,34 kg |
| Obj. číslo | ED030651 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 35,74 € |
Rúrkový drôt pre ťažko zvariteľné ocele, na jedno alebo viacprechodové zváranie uhlíkovej ocele, pre veľmi vysoké rýchlosti nanášania a zvýšenú odolnosť voči vodíkovému praskaniu a pórovitosti na oceli obsahujúcej síru alebo nečistoty.
| Použitie pre materiál: | uhlíková oceľ / nízkolegovaná oceľ / ťažko zvariteľné ocele |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 2,0 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Balenie: | 11,34 kg |
| AWS (American Welding Society): | AWS A5.20: E70T-4 / AWS A5.36: E70T4-AZ-CS3 |
| Použitie pre materiál: | uhlíková oceľ / nízkolegovaná oceľ / ťažko zvariteľné ocele |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 2,0 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Balenie: | 11,34 kg |
| AWS (American Welding Society): | AWS A5.20: E70T-4 / AWS A5.36: E70T4-AZ-CS3 |