Rúrkový drôt s vlastnou ochranou bez potreby plynu Coreshield 15 na zváranie C-Mn bežných ocelí a na tenkostenné materiály s hrúbkou 0,8 – 5,0 mm (aj pozinkované).
| Obj. číslo | 35UE084630 |
| Cena za kg | 21,66 € |
| Balenie | 4,5 kg |
| Obj. číslo | 35UE084630 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 21,66 € |
Rúrkový drôt s vlastnou ochranou bez potreby plynu Coreshield 15 na zváranie C-Mn bežných ocelí a na tenkostenné materiály s hrúbkou 0,8 – 5,0 mm (aj pozinkované).
Uvedená cena je za celé balenie drôtu. Drôt predávame iba po celých baleniach = 4,5 kg.
Drôt vytvára hladký povrch zvaru a trosku, ktorá plne chráni zvarový kúpeľ a je ľahko odstrániteľná. Úroveň rozstreku je veľmi nízka.
Použitie jednosmerného prúdu (- na elektróde) minimalizuje riziko prievaru.
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 0,8 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - mínus do elektródy (=-) |
| Prúd: | 40 – 100 A |
| Ochranný plyn: | bez plynu, s vlastnou ochranou |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,2; Si = 0,3; Mn = 1,0; Al = 2,0 % |
| Zváracie polohy: | všetky |
| Balenie: | 4,5 kg |
| Medza klzu Re: | 380 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | > 497 MPa |
| Ťažnosť A5: | > 22 % |
| KV/T: | > 27 J (20 °C) |
| AWS (American Welding Society): | A5.20: E71T-GS |
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 0,8 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - mínus do elektródy (=-) |
| Prúd: | 40 – 100 A |
| Ochranný plyn: | bez plynu, s vlastnou ochranou |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,2; Si = 0,3; Mn = 1,0; Al = 2,0 % |
| Zváracie polohy: | všetky |
| Balenie: | 4,5 kg |
| Medza klzu Re: | 380 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | > 497 MPa |
| Ťažnosť A5: | > 22 % |
| KV/T: | > 27 J (20 °C) |
| AWS (American Welding Society): | A5.20: E71T-GS |