Trubičkový drôt (plnená elektróda) s vlastným tienením bez potreby ochranného plynu na zváranie uhlíkových ocelí s bežnou alebo zvýšenou odolnosťou neprekračujúcou 510 MPa. Rúrkový drôt na zváranie vo všetkých polohách.
| Obj. číslo | T71GS,018,5 |
| Cena za kg | 10,66 € |
| Balenie | 5 kg |
Zadajte svoj e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.
| Obj. číslo | T71GS,018,5 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 10,66 € |
Trubičkový drôt (plnená elektróda) s vlastným tienením bez potreby ochranného plynu na zváranie uhlíkových ocelí s bežnou alebo zvýšenou odolnosťou neprekračujúcou 510 MPa. Rúrkový drôt na zváranie vo všetkých polohách.
Uvedená cena je za celé balenie. Tento drôt predávame po celých baleniach v 5 kg cievke.
Trubičkový drôt s vlastnou ochranou Tysweld T71GS je najbežnejší drôt určený na zváranie ocele aj pre hobby „ domácich“ zváračov.
Je používaný v stavebníctve, pri výrobe nádrží, poľnohospodárskeho náradia, výrobe a oprave zariadení.
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 0,8 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - mínus do elektródy (=-) |
| Prúd: | 40 – 100 A |
| Napätie: | 14 – 16 V |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,2; Si = 0,3; Mn = 1,0; Al = 2,0 % |
| Zváracie polohy: | všetky |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 3,0 – 7,0 m/min |
| Produktivita: | 0,4 – 2,6 kg/h |
| Balenie: | 5 kg |
| Medza klzu Re: | > 380 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 500 MPa |
| Ťažnosť A5: | > 22 % |
| KV/T: | > 27 J (20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14175 |
| AWS (American Welding Society): | A5.20: E71T-GS |
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Metóda zvárania: | MIG/MAG |
| Priemer: | 0,8 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - mínus do elektródy (=-) |
| Prúd: | 40 – 100 A |
| Napätie: | 14 – 16 V |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,2; Si = 0,3; Mn = 1,0; Al = 2,0 % |
| Zváracie polohy: | všetky |
| Rýchlosť podávania drôtu: | 3,0 – 7,0 m/min |
| Produktivita: | 0,4 – 2,6 kg/h |
| Balenie: | 5 kg |
| Medza klzu Re: | > 380 MPa |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 500 MPa |
| Ťažnosť A5: | > 22 % |
| KV/T: | > 27 J (20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 14175 |
| AWS (American Welding Society): | A5.20: E71T-GS |