Trubičkový drôt (plnená elektróda) na na jedno- alebo viacprechodové zváranie uhlíkových a mangánovo-uhlíkových ocelí a podobných materiálov, vrátane jemnozrnných ocelí metódou MIG/MAG.
| Obj. číslo | 1133507122 |
| Cena za kg | 5,61 € |
| Balenie | 16 kg |
| Obj. číslo | 1133507122 |
| Splátky už od | |
| Cena za kg | 5,61 € |
Trubičkový drôt (plnená elektróda) na na jedno- alebo viacprechodové zváranie uhlíkových a mangánovo-uhlíkových ocelí a podobných materiálov, vrátane jemnozrnných ocelí metódou MIG/MAG.
Uvedená cena je za celé balenie drôtu. Drôt predávame iba po celých baleniach = 16 kg.
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Ochranný plyn: | Ar + CO2 |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,07; Si = 0.7; Mn = 1,5 % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 15 kg |
| Medza klzu Re: | > 490 (≥ 460) N/mm2 |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 590 (550 – 660) N/mm2 |
| Ťažnosť A5: | > 25 % (≥ 20) % |
| KV/T: | > 90 J (-30 °C) / 27 J (-20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 17632-A: T46 3 M M21 1 H5 |
| AWS (American Welding Society): | AWS A5.18: E 70C-6M H4 |
| Aprobácie: | ABS / BV / DNV-GL / LR / TÜV |
| Použitie pre materiál: | oceľ |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Druh prúdu: | jednosmerný - plus do elektródy (=+) |
| Ochranný plyn: | Ar + CO2 |
| Chemické zloženie drôtu: | C = 0,07; Si = 0.7; Mn = 1,5 % |
| Zváracie polohy: | všetky s výnimkou zvislej polohy nadol |
| Balenie: | 15 kg |
| Medza klzu Re: | > 490 (≥ 460) N/mm2 |
| Pevnosť v ťahu Rm: | 590 (550 – 660) N/mm2 |
| Ťažnosť A5: | > 25 % (≥ 20) % |
| KV/T: | > 90 J (-30 °C) / 27 J (-20 °C) |
| Štandardy EN ISO: | EN ISO 17632-A: T46 3 M M21 1 H5 |
| AWS (American Welding Society): | AWS A5.18: E 70C-6M H4 |
| Aprobácie: | ABS / BV / DNV-GL / LR / TÜV |