Deflektor pre plazmový horák PAC 130/M pre plazmové rezacie stroje HYPERTHERM® MAX70/80/100.
| Obj. číslo | 020333 |
| Obj. číslo | 020333 |
| Odporúčané prúdové zaťaženie: | 40 A, 80 A, 100 A |
| Kompatibilný horák: | PAC 130/M |
| Zdroj: | MAX70 Hyperthem / MAX80 Hyperthem / MAX100 Hyperthem |