Rychloupínací svěrka s přírubovou základnou. Upínací síla 350 kg. Horizontální montáž. Odstranitelné piny.
| Obj. číslo | 5023202350 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 5023202350 |
Rychloupínací svěrka s přírubovou základnou. Upínací síla 350 kg. Horizontální montáž. Odstranitelné piny.
Rychloupínací svorka s upínací silou 350 kg pro upnutí materiálu nebo nástrojů při obrábění:

| Upínací síla: | 350 kg |
| Úhel rozevření ramene: | 94 ° |
| Úhel rukojeti při otevření: | 76 ° |
| Vřeteno: | HS-SA-107515 |
| Materiál: | uhlíková ocel |
| Úprava povrchu: | galvanizace |
| Hmotnost: | 0,5 kg |
| Upínací síla: | 350 kg |
| Úhel rozevření ramene: | 94 ° |
| Úhel rukojeti při otevření: | 76 ° |
| Vřeteno: | HS-SA-107515 |
| Materiál: | uhlíková ocel |
| Úprava povrchu: | galvanizace |
| Hmotnost: | 0,5 kg |