Rychloupínací svěrka s přírubovou základnou. Upínací síla 227 kg. Pryžové upnutí pro ochranu a lepší fixaci materiálu. Vertikální montáž.
| Obj. číslo | 5023102070 |
| Obj. číslo | 5023102070 |
Rychloupínací svěrka s přírubovou základnou. Upínací síla 227 kg. Pryžové upnutí pro ochranu a lepší fixaci materiálu. Vertikální montáž.
Rychloupínací svorka U-BAR s upínací silou 227 kg pro upnutí materiálu nebo nástrojů při obrábění:

| Upínací síla: | 227 kg |
| Úhel rozevření ramene: | 100 ° |
| Úhel rukojeti při otevření: | 60 ° |
| Vřeteno: | HS-FC-56212 |
| Typ ramene: | U |
| Materiál: | uhlíková ocel |
| Úprava povrchu: | galvanizace |
| Hmotnost: | 0,355 kg |
| Upínací síla: | 227 kg |
| Úhel rozevření ramene: | 100 ° |
| Úhel rukojeti při otevření: | 60 ° |
| Vřeteno: | HS-FC-56212 |
| Typ ramene: | U |
| Materiál: | uhlíková ocel |
| Úprava povrchu: | galvanizace |
| Hmotnost: | 0,355 kg |