Rychloupínací svěrka s upínací silou 136 kg. Poplastovaná ergonomická červená rukojeť. Úprava pozinkováním.
| Obj. číslo | 5023306040 |
Zadajte svůj e-mail a budeme Vás informovat, jakmile bude výrobek dostupný.
| Obj. číslo | 5023306040 |
Rychloupínací svěrka s upínací silou 136 kg. Poplastovaná ergonomická červená rukojeť. Úprava pozinkováním.
Svorka pro vysoké zatížení pro svařovací stroje, pro upnutí materiálu nebo nástrojů při obrábění:

| Upínací síla: | 136 |
| Úhel rukojeti při otevření: | 180 ° |
| Vřeteno: | HS-SA-085012 |
| Materiál: | uhlíková ocel |
| Úprava povrchu: | galvanizace |
| Zdvih pístu: | 38 mm |
| Hmotnost: | 0,27 kg |
| Upínací síla: | 136 |
| Úhel rukojeti při otevření: | 180 ° |
| Vřeteno: | HS-SA-085012 |
| Materiál: | uhlíková ocel |
| Úprava povrchu: | galvanizace |
| Zdvih pístu: | 38 mm |
| Hmotnost: | 0,27 kg |