Rychloupínací svěrka s přírubovou základnou. Upínací síla 340 kg. Gumové upnutí pro ochranu a lepší fixaci materiálu. Vertikální montáž.
| Obj. číslo | 5023102100 |
| Obj. číslo | 5023102100 |
Rychloupínací svěrka s přírubovou základnou. Upínací síla 340 kg. Gumové upnutí pro ochranu a lepší fixaci materiálu. Vertikální montáž.
Rychloupínací vertikální svorka U-BAR s upínací silou 340 kg pro upnutí materiálu nebo nástrojů při obrábění:

| Upínací síla: | 340 kg |
| Úhel rozevření ramene: | 105 ° |
| Úhel rukojeti při otevření: | 58 ° |
| Vřeteno: | HS-FC-38312 |
| Typ ramene: | U |
| Materiál: | uhlíková ocel |
| Úprava povrchu: | galvanizace |
| Hmotnost: | 0,635 kg |
| Upínací síla: | 340 kg |
| Úhel rozevření ramene: | 105 ° |
| Úhel rukojeti při otevření: | 58 ° |
| Vřeteno: | HS-FC-38312 |
| Typ ramene: | U |
| Materiál: | uhlíková ocel |
| Úprava povrchu: | galvanizace |
| Hmotnost: | 0,635 kg |